На Хмельниччині виправна колонія здала в оренду державну землю та майно на 1 мільйон гривень

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірного використання нерухомого майна та землі, наданих державою у користування одній з виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що між виправною колонією та одним із товариств укладено договір підряду, зміст якого суперечить нормам чинного законодавства та по своїй суті є договором оренди.

Відповідно до правочину в користування суб’єкта господарювання для ведення підсобного господарства та вирощування тваринницької продукції передано господарські приміщення та земельну ділянку державної форми власності загальною вартістю понад 1 млн грн.

Під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду майна та землі, призначених виключно для забезпечення виконання завдань колонії.

В порушення вимог законодавства майно державної форми власності фактично використовується приватним суб’єктом господарювання для здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Мельник, реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір підряду недійсним та звільнити об’єкти нерухомості.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці