На Хмельниччині існує потреба в робітниках найпростіших професій

У січні-вересні послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 27,8 тис. безробітних громадян.

— З початку року більше 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Завдяки активній співпраці 65 % вакансій було укомплектовано, — зазначив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Майже 65 % вакансій — робітничі професії: металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Користуються попитом: менеджери, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

За сприяння обласної служби зайнятості, протягом січня-вересня, 18,2 тис. осіб були працевлаштовані, в тому числі 10,3 тис. зареєстрованих безробітних, 4,1 тис. осіб проходили професійне навчання, 3,8 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Довідково

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,4 тис.осіб, в тому числі 333 військовослужбовців — учасників АТО та 42 особи з числа внутрішньо переміщених. Актуальними залишались 2,9 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 3 безробітних.

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині існує потреба в робітниках найпростіших професій»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Бери побольше,кидай подальше за копейки. Без лоха жизнь плоха.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці