У госпіталізованих із нетішинського дитсадка — сальмонельоз

Станом на 12 годину 08.10.2018 зареєстровано 38 хворих, з них до інфекційного відділення комунального закладу Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішина» госпіталізовано 37 осіб, в т.ч. 30 дітей віком 3–6 років, 6 працівників закладу (три вихователя та три помічника вихователя), а також 19-річний чоловік, який контактував з працівниками дошкільного закладу (не є працівником закладу). 1 дитина 3 років лікується амбулаторно.

Всі діти є вихованцями ДНЗ (ясла-садок комбінованого типу) № 6 «Райдуга» м. Нетішин Хмельницької області (групи: №№ 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12). Про це повідомляє Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як повідомлялося, діти віком від трьох до шести років з симптомами отруєння почали поступити до лікарень міста ще з вечора 3 жовтня. За фак­том ма­со­во­го от­ру­єн­ня ді­тей та до­рос­лих відкрито кримінальне провадження.

Основні клінічні прояви: підвищення температури до 38°–40° С, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі (наявність симптомів гострої кишкової інфекції).

«Загалом, за результатами лабораторних досліджень у 17 хворих виділено Salmonella enteritidis (сальмонела ентерітідіс). Крім того, за результатами раптового обстеження працівників дошкільного закладу у 6-ти осіб також виділено Salmonella enteritidis (сальмонела ентерітідіс)» — йдеться в повідомленні.

Епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів тривають.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці