Мешканці Шепетівщини скаржилися обласному керівництву

У приміщенні Шепетівської райдержадміністрації 26 вересня відбувся виїзний прийом громадян, який провели директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації Юрій Гриневич та начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Сергій Дашковський разом із головою райдержадміністрації Романом Підопригорою. Про це повідомила прес-служба РДА.

На прийомі побувало троє мешканців району. Велике занепокоєння у мешканців Пліщина викликає питання незадовільного стану доріг. З проханням посприяти у проведені ремонту сільської вулиці Шевченка звернулась Наталія Курда.

Про покращення телефонного та мобільного зв’язку у населених пунктах Хутір, Корчик та Романів звернувся Корчицький сільський голова Василь Кондратюк. У зв’язку з тим, що ці села знаходяться у лісовій зоні та є віддаленими від райцентру, вирішенням стане — встановлення вишки мобільного зв’язку «Київстар», як просить громада. Також сільський голова висловив нарікання щодо відключень електроенергії, яке часто відбувається без попередження. За його словами, наразі відбувається щоденне кількагодинне відключення. Нагадаємо, що в селі нині добудовують школу, тому перебої з енергопостачанням гальмують роботу будівельників.

Мешканець села Хутір Олександр Лютовський порушив питання проведення ремонту автобусної зупинки у даному населеному пункті та ремонту доріг як держаного так і місцевого значень.

Посадовці дали кваліфіковані відповіді. Ті, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці