Служитель Феміди знайшов собі «оплачуване хобі»

Звинувачують у порушенні вимог антикорупційного законодавства на Хмельниччині суддю, який суддівство поєднував із посадою теслі. Іншу роботу чоловік мав у одній з військових частин.

Правоохоронці виявили порушення вказаних обмежень стосовно судді одного із міськрайонних судів Хмельниччини.

«Закон України «Про запобігання корупції» передбачає ряд обмежень, яких повинен дотримуватись кожен посадовець. Так, однією з таких вимог для суб’єктів, на яких поширюється дія цього Закону, є заборона поряд з виконанням посадових обов’язків займатись іншою оплачуваною діяльністю», — зазначено на сайті Прокуратури Хмельницької області.

Встановлено, що чоловік одночасно і суддею був, і теслею працював.

За вказаним фактом працівники Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України відносно представника Феміди склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За результатами судового розгляду справи про адміністративне правопорушення, проведеного за участі прокурорів прокуратури Хмельницької області, суддю, який під час розгляду справи подав у відставку, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172–4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).

Історія закінчилася хепі-ендом, адже у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення, штраф на правопорушника не наклали.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці