На Хмельниччині презентували програму ЄС Interreg Europe

На Хмельниччині презентували програму ЄС Interreg Europe

Однією з необхідних умов вступу до ЄС є досвід роботи регіональних та місцевих органів влади України з європейськими програмами та партнерами відповідно до стандартів проектного менеджменту ЄС. В Україні це питання особливо актуальне з огляду на потребу в залученні досвіду та джерел фінансування для поточної та повоєнної відбудови всіх регіонів.

Відтак, Український інститут міжнародної політики спільно з Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету міністрів України та за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» розпочав проект «Підтримка запуску програми Interreg Europe/URBACT в Україні».

На Хмельниччині презентували програму ЄС Interreg Europe

В рамках реалізації даного проєкту в Хмельницькому відбулася презентація програми ЄС Interreg Europe: особливості, комунікація та секрети успіху. Завданням якого є покращення обізнаності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щодо участі в програмах міжрегіонального співробітництва ЄС Interreg Europe/URBACT та нарощування кадрового та організаційного потенціалу органів влади.

«Сьогодні ми усі працюємо в дуже складних умовах і міжнародна підтримка — це перший інструмент, яким ми у повній мірі повинні скористатися. Тому обласна військова адміністрація всіляко підтримує такого роду проєкти, оскільки їх реалізація дає можливість розвивати не тільки регіон, а й нашу державу в цілому», — сказала керівник апарату Хмельницької ОВА Оксана Вжешневська, звертаючись до учасників заходу.

В ході зустрічі, організатори презентували програми ЄС Interreg Europe: особливості, комунікація та секрети успіху та ЄС URBACT: особливості, комунікація та секрети успіху. Представниця Секретаріату Кабінету міністрів України Тетяна Титарчук та директор Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва ознайомили учасників із основними характеристиками програм та можливостями для потенційних учасників «Interreg Europe».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині жінка вимагала від ПФУ виплатити упущену вигоду
Лісгосп на Хмельниччині виготовляє супи та борщі для військових
Що відомо про «маленьку Швейцарію» на Хмельниччині
Чим славиться туристичний магніт Хмельниччини

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині жінка вимагала від ПФУ виплатити упущену вигоду
Лісгосп на Хмельниччині виготовляє супи та борщі для військових
У Хмельницькому реалізували унікальний «сонячний» проєкт
23 червня обмежень електроенергії на Хмельниччині буде менше (Оновлено)
FacebookTelegramViberWhatsAppX