На Хмельниччині відійшов у вічність знаний енергетик

На Хмельниччині відійшов у вічність знаний енергетик

Мав талант організатора виробничого процесу. Сумна звістка надійшла до працівників Хмельницької АЕС: відійшов у вічність знаний енергетик Олег Хатьомкін…

Трудову діяльність на Хмельницькій АЕС Олег Вадимович Хатьомкін після закінчення Одеського політехнічного інституту розпочав у 1985 році оператором реакторного відділення. Його хороші професійні навички сприяли просуванню до більш відповідальних посад: старшого оператора, старшого інженера з ремонту та експлуатації, старшого інженера з управління реактором, начальника зміни реакторного цеху. З березня 1998 року — заступник, а з кінця року — начальник виробничо-технічного відділу.

«Під керівництвом Олега Вадимовича служба здійснювала розробку і контроль виконання організаційно-технічних заходів із супроводу експлуатації, виконувала аналітичні функції в частині техніко-економічного планування й управління виробництвом. Успішно займалась комплектуванням та веденням фонду нормативних документів, співпрацею зі службами стандартизації органів державного управління та регулювання», — повідомляє пресслужба ВП ХАЕС.

З червня 2000 року обіймав посаду заступника генерального директора із забезпечення якості. У 2003–2004 роках очолював реакторний цех Хмельницької АЕС. З жовтня 2004 року — заступник головного інженера з нових блоків, а з січня 2005 року — заступник головного інженера з технології та інжинірингу.

Віддав багато сил та енергії в період пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію другого енергоблока ХАЕС. Під безпосереднім керівництвом Олега Хатьомкіна здійснювалась уся інженерна і технічна підтримка експлуатації Хмельницької АЕС, а також діяльність з модернізації і реконструкції обладнання і систем, управління ресурсом, продовження терміну експлуатації першого енергоблока.

За роки роботи був відзначений нагрудними знаками «Заслужений працівник атомної енергетики» НАЕК «Енергоатом», «Почесний працівник ВП ХАЕС», «Почесний працівник атомної енергетики» НАЕК «Енергоатом», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України «НАЕК «Енергоатом».

Ім’я Олега Хатьомкіна назавжди буде закарбоване в історії атомної енергетики України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Хмельницькобленерго сформувало графік відключень на вихідні та з 27 травня
На Хмельниччину завітали представники Управління Верховного Комісара ООН
Жорстокість на Хмельниччині: учениця знімала на телефон у шкільному туалеті 7-річну дівчинку
На Хмельниччині пів сотні засуджених захотіли служити у війську: що вирішив суд

Читайте у цій рубриці


Хмельницькобленерго сформувало графік відключень на вихідні та з 27 травня
На Хмельниччину завітали представники Управління Верховного Комісара ООН
На Хмельниччині пів сотні засуджених захотіли служити у війську: що вирішив суд
На Хмельниччині прогнозують погіршення погоди
FacebookTelegramViberWhatsAppX