Між освітянами Хмельниччини та штату Міссісіпі налагоджується співпраця

Між освітянами Хмельниччини та штату Міссісіпі налагоджується співпраця

12 квітня цього року штат Міссісіпі визнав Хмельниччину областю-побратимом. Це вперше в історії штат США прийняв таке рішення. Варто зазначити, що підписана угода про побратимство між штатом Міссісіпі й Хмельницькою областю передбачає зміцнення співпраці та дружби між їхнім населенням, взаємне ознайомлення з історією та культурою регіонів, а також обмін досвідом у розв’язанні аналогічних проблем, що постають перед місцевими органами влади й іншими організаціями.

Ще один напрямок дружньої співпраці між країнами спрямований на розвиток освітнього середовища та можливості в рамках академічної мобільності надати здобувачам освіти та науково-педагогічним працівникам навчатися, викладати, стажуватися та проводити наукову діяльність у закладах освіти США.

Саме цьому питанню була присвячена зустріч, яка відбулася за участю представників штату Міссісіпі та обласної військової адміністрації.

Також до зустрічі долучилися керівники закладів вищої освіти Хмельниччини, які готові до організації та проведення спільних конференцій, конгресів, семінарів між викладачами, дослідниками, фахівцями, нашими здобувачами освіти та закладами освіти США, а також до проведення іншої педагогічної і дослідницької роботи.

Це перша така інформаційна зустріч, під час якої ректори наших вишів представили свої навчальні заклади, розказали про перспективи і майбутнє, про бачення співпраці у подальшому.

Звертаючись до учасників зібрання, заступник голови ОВА Володимир Юр’єв висловив слова глибокої вдячності за можливість у співпраці з штатом Міссісіпі розвивати наукову й педагогічну діяльність закладів вищої освіти Хмельницької області та за підтримку України та Хмельниччини у такий складний час.

«Для нас важливо те, що ми маємо друзів та партнерів на віддалених землях, які нас підтримують і які намагаються бути для нас максимально корисними. Сьогодні наша зустріч проходить в рамках того, що ми намагаємося співпрацювати і у сфері освіти, адже для нас вкрай важливо, щоб наші діти, діти наших Героїв, які сьогодні боронять країну, в подальшому мали перспективу вищої освіти, були конкурентними на світовому ринку праці», — сказав посадовець.

Володимир Васильович висловив сподівання, що зустріч матиме великий результат для освіти нашої області, а співпраця між регіонами буде максимально ефективною та результативною.

В свою чергу, помічник аташе з питань освіти та культури Посольства США в Україні Вікторія Михайленко відмітила, що завдяки налагодженню цих зв’язків підвищиться зацікавленість у навчанні здобувачів освіти, покращаться взаємини між студентами закладів освіти штату Міссісіпі та Хмельниччини, а також буде створено атмосферу взаєморозуміння, поваги та толерантності.

В ході спілкування учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці, зокрема в частині обміну студентами та досвідом, розвитку спільних проектів, стажування педагогічних працівників тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЛегкоатлетки із Хмельниччини представлять Україну на чемпіонаті світу в США
Українські студенти можуть розпочати заняття із 1 серпня
Вищі навчальні заклади Хмельниччини увійшли в «Топ-200 Україна 2022»
Як доставити товари з Америки: поради та рекомендації
Палата представників США підтримала ленд-ліз для України
У 2022 році буде прове­дений Національний мультипредметний тест для здобуття вищої освіти

Читайте у цій рубриціНа Хмельниччині «Міська дружина» виявила чергового нетверезого водія та передала полісменам
У Хмельницькому відновить роботу McDonald’s?
На Хмельниччині міграційна служба запровадила додатковий робочий день
На Хмельниччині браконьєр поставив 700 метрів сіток, в які потрапили червонокнижні риби
Лікарка з Хмельниччини отримала ордена, який називають «Оскаром» у медицині
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter