З метою контролю за цінами на Хмельниччині запровадили «гарячу лінію»

З метою контролю за цінами на Хмельниччині запровадили «гарячу лінію»

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, з метою забезпечення чіткого дотримання платниками податків вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування окремих податків у період воєнного, надзвичайного стану» від 1 квітня 2022 року № 2173-IX щодо встановлених державою фіксованих та граничних цін податкова служба краю ввела у дію телефон гарячої лінії за номером: (0382) 61-84-54, на який громадяни можуть звернутися з актуальними питаннями по даній темі.

Варто знати, що відповідно до зазначених законодавчих змін податкова служба братиме безпосередню участь у контролі дотримання платниками податків вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки), крім контролю цінової і тарифної політики у сферах енергетики та комунальних послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Перевірки будуть проводитися, зокрема, у випадку отримання у встановленому законодавством порядку від державних органів або органів місцевого самоврядування інформації, що свідчить про можливі порушення платником податків законодавства про ціни і ціноутворення. А також отримання письмового звернення, оперативного повідомлення від громадян чи юридичних осіб про порушення платником податків установленого порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

«Мова йде про контроль за вартістю товарів, які мають велику соціальну значимість, насамперед це паливно-мастильні матеріали, інші підакцизні товари, продукти харчування. По-перше зазначена продукція є високоліквідною, а отже потребує під час її реалізації повного декларування та сплати податків. По-друге, в умовах війни маємо тримати економічний фронт, розвивати економіку і сумлінно наповнювати державний бюджет. Погодьтесь, що це одна з важливих умов фінансової безпеки країни та прискорення перемоги», — наголосила керівник податкової служби Хмельниччини Ірина Зленко.

Отож податкова служба попереджає усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі пальним, продуктів харчування та інших товарів першої необхідності не допускати необґрунтованого підвищення цін на товари, що мають істотну соціальну цінність для населення, та попереджає про встановлену законодавством відповідальність (вилучення необґрунтовано одержаної виручки та штраф). А ще нагадує громадянам про їх право на звернення у випадку порушення законних інтересів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯка ситуація на Хмельниччині з пальним. Чому можливі проблеми з його постачанням
За цінами на продукти та пальне в Ізяславі стежитиме рейдова група
Контроль за роздрібними цінами на Хмельниччині здійснюватимуть рейдові групи
На завищені ціни в аптеках на лікарські засоби можна поскаржитися
Держпродспоживслужба щоденно буде моніторити ціни на соціально значущу продіукцію
Запрацювала гаряча лінія для отримання інформації про зниклих і полонених

Читайте у цій рубриціВ одній із громад Хмельниччини незаконно торгували тютюном
На Хмельниччині полісмени грали у футбол, аби допомогти ЗСУ
Прокурори Хмельниччини зберегли майже пів мільярда державних гривень на експлуатації доріг
Хмельницький презентував досвід залучення молоді до місцевого самоврядування
На Хмельниччині лісівники використали деякі ділянки не для лісорозведення
Де і як мешканцям Хмельниччини оформити допомогу по безробіттю
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter