Місцеві бюджети Хмельниччини в січні отримали 700 мільйонів гривень податків

Місцеві бюджети Хмельниччини в січні отримали 700 мільйонів гривень податків

Упродовж січня 2022 року до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 698,1 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Хмельницькій області.

Це на 85 мільйонів гривень більше проти попереднього фінансового року. Сума отриманих громадами податкових надходжень на 14 відсотків перевищує показники 2021 року.

«Активна взаємодія з керівниками громад — важлива передумова залучення додаткових надходжень до бюджетів громад. Є усі підстави сподіватися, що ефективна практика обміну інформацією між податковою службою та територіальними громадами матиме продовження у нинішньому фінансовому році. Адже це важливе підґрунтя для соціально-економічного розвитку, розбудови інфраструктури, забезпечення інших потреб жителів ОТГ», — зазначають у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

На думку податківців, серед головних чинників, що сприяють росту податкових доходів громад, — заходи з легалізації робочих місць, впорядкування земельних відносин та офіційна реєстрація бізнес-проєктів. Важливо, що саме зараз держава запропонувала прийнятний механізм одноразового декларування активів, що придбані за неоподатковані в минулому доходи.

Громадяни, які в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки, можуть скористатися правом на податкову амністію. Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Адже з 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування доходів громадянами за 2021 рік. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за новою формою зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Від роботодавців Хмельниччини надійшло понад 5 млрд грн єдиного соціального внеску
За якими послугами найчастіше зверталися у Центри обслуговування платників Хмельниччини
Понад 1 млрд грн ПДВ надійшло до держбюджету від платників Хмельниччини
Понад 700 млн грн — внесок підприємців Хмельниччини до місцевих бюджетів

Читайте у цій рубриці


У Хмельницькому реалізували унікальний «сонячний» проєкт
23 червня обмежень електроенергії на Хмельниччині буде менше
На Хмельниччині водій зерновоза п’яним приїхав на елеватор
Відома американська спортсменка родом із Хмельниччини відзначила ювілей
FacebookTelegramViberWhatsAppX