Футбольний Врожайний Фестиваль NRG

Футбольний Врожайний Фестиваль NRG

FARE Action Weeks (#footballpeople) — європейський проект, що об’єднує футбольні клуби, групи вболівальників, етнічні меншини та спільноти у боротьбі з усіма формами дискримінації в світі. Головний посил Тижнів FARE по боротьбі з дискримінацією полягає в тому, що ми — «Люди футболу», люди, що підтримують єдину позицію та об’єднані спортом!

Фестиваль Футбольний Врожай NRG — це незвична для України спортивна подія, яка проводиться в рамках європейського проекту FARE FootballPeople Action Weeks. Протягом 2-х місяців жіноча футбольна команда клубу NRG грає з місцевими сільськими командами з 3-х областей України задля популяризації жіночого футболу у сільській місцевості та пропаганди здорового способу життя серед жінок.

Підсумковий фінал фестивалю, який відбудеться 7 жовтня 2017 року в с. Вишневе Шепетівського району, включає в себе міні-футбольний турнір за участю 10 дитячих та дорослих місцевих команд з сел Шепетівського району: Вербівці, Коськів, Чотирбоки, Саверці, Мокіївці, Ленківці, Судилків та з міста Шепетівка. За результатами ігор відбудеться нагородження переможців, а між іграми організатори проведуть відкритий урок футболу для дітей та всіх бажаючих.

Розклад турніру

Турнір проходить за підтримки Хмельницької Обласної Федерації Футболу, Управління молоді та спорту Хмельницької області, Ленковецької та Судилківської Об’єднаних Територіальних Громад, ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

На встановленій фотозоні всі бажаючі зможуть сфотографуватись та залишити собі пам’ять про яскраву спортивну подію.

На турнірі буде працювати вулична кухня від команди небайдужих «Людина з великим серцем», які будуть годувати смачною їжею. Всі виручені кошти підуть на лікування маленького шепетівчанина Владислава Вороб’я.

Довідка про клуб:

Жіночий спортивний клуб NRG існує з 2003 року та проводить в Києві активну діяльність зі сприяння розвитку любительського спорту, пропаганди здорового способу життя, захисту прав жінок та ґендерної рівності. З ініціативи клубу проводяться змагання у різних містах України, турніри та інші заходи соціального спрямування.

Ідея цього фестивалю народилась доволі випадково, коли члени команди допомагали один одному в збиранні врожаю та у вільний час зіграли з місцевими хлопцями в футбол. Не секрет, що ставлення до жіночого футболу в нашій країні, а особливо, в маленьких містечках та селах якщо не негативне, то принаймні доволі насторожене. Футбол все ще вважається чоловічою грою і дівчата, що в нього грають, є предметом щирого здивування і подальшого жвавого обговорення. Ми як раз вирішили скористуватись такою незвичністю, запросити місцеві команди зіграти з нами і довести, що футбол — це спорт для кожного.


Останні публікації на сайті:


У Шепетівці присвоюють звання Почесного громадянина громади 12-ом захисникам
Хмельничанина засуджено до громадських робіт за носіння кастету
У Хмельницькому СБУ затримала військового пенсіонера рф, який вважає за необхідне знищення полку «Азов»
Оперативна інформація генштабу та втрати рашистів (12.08.2022)
Вступ-2022: перевірити достовірність сертифіката НМТ можна на сайті ЄДЕБО
Верховний Суд вирішив таки позбавити волі ексголову РДА на Хмельниччині
У Шепетівці запроваджують мовний клуб
У Хмельницькому відновить роботу McDonald’s?
Поліція розпочала майже 4 тисячі кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму, шпигунства та диверсійної діяльності
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter