Журналіст, що вигнав гостя програми за відмову говорити українською, їде в Шепетівку

В суботу, 18 листопада, в Шепетівку приїде Остап Дроздов, аби презентувати читачам свій роман «№ 2».

Остап Дроздов — український письменник, журналіст, ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK. Автор романів «№ 1. Роман-вибух» та «№ 2».

Під час презентації другої книги Остапа Дроздова «№ 2», що відбулася 15 вересня в рамках Форуму видавців, яблуку не було де впасти. Послухати його прийшли люди дуже різного віку.

В анотації до книги йдеться про те, що, «найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч…».

25 липня 2017 року Дроздов вигнав гостя своєї програми «Прямим текстом» Юрія Романенка, головного редактора інтернет-видання «Хвиля», за відмову говорити українською у ефірі. Згодом ведучий пояснив свої дії у ессе про захист української мови.


Останні публікації на сайті:


Як зберегти здоров'я печінки