Монтаж вуличного освітлення

Монтаж вуличного освітлення

Без світла на вулицях важко уявити нормальне транспортне сполучення і пересування людей, адже затемнена дорога і тротуар є місцем підвищеного ризику на ДТП та злочинність.

За рішенням місцевої влади та власників бізнесу електротехнічні компанії створюють систему освітлення. Наша компанія працює заради забезпечення світлового комфорту для громадян і водіїв. Змонтоване вуличне освітлення від УБПГ «Промінь» є частиною загальної мережі міста.

Особливість процесу в тому, що відбувається безперервне вдосконалення міського освітлення залежно від зношуваності, морального старіння і економічної недосконалості попередніх систем з заміною на сучасне, нове, енергоефективне обладнання.

Система міського світла складається з різних напрямків і видів

  • дорожнє освітлення. Це електричні лінії опор, стовпів, кабелів, світильників і приладів управління в ручному або автоматичному режимі. Ліхтарі світять на проїзну частину вулиці, на тротуари, придорожні майданчики. Саме завдяки наявності такої мережі рівень дорожніх пригод і злочинів зменшується в рази в порівнянні з міською темрявою;
  • фасадне освітлення. Воно має функцію вечірнього прикрашання міста, окремих вулиць, ділянок, архітектурних об’єктів. Підсвічена архітектура стає візуально дуже привабливим місцем для прогулянок мешканців і туристів. Спосіб ілюмінації — підсвітка визначних пам’яток історії і архітектури, міської скульптури, пам’ятників особистостям;
  • ландшафтне освітлення. Воно призначене для буденного і святкового посилення враження про міські краєвиди забудови і природи в комплексному сприйнятті;
  • спеціальне освітлення для підприємств, заводів, фабрик, складів, зон, майданчиків. Ознайомитися з подробицями можна на сайті компанії — https://beam-group.com.ua/vnutrishnie-osvitlennia/promyslove/.

В компанії працюють фахівці з електротехніки, інженери, дизайнери світлових ефектів, монтажники систем. Вони створюють проєкти і втілюють їх в міську систему освітлення. Відбувається поступова заміна застарілих типів ламп на світлодіодні ліхтарі.

Фасади будівель, пам’ятки історії та культури підсвічують в будні і на свята. Цікава інформація щодо вуличного освітлення є за адресою в інтернеті https://beam-group.com.ua/zovnishnie-osvitlennia/fasadu-budynku/, з популярним викладенням знань про міське світло.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікаво


Люстри каскади: особливості використання
Освітлення в житлових та робочих просторах: як обрати найкращі світильники та люстри
Зменшили заґратованість та забезпечили приватність: у СІЗО на Хмельниччині показали камеру після ремонту
Декоруємо вуличний простір біля котеджу за допомогою LED-гірлянд

Читайте у цій рубриці


Сколько времени занимает остекление балкона
Идеальный выбор для активных женщин: спортивная обувь от Nike
Мясорубки Bosch: надежные помощники на кухне
Солнечные батареи для дома: особенности выбора
FacebookTelegramViberWhatsAppX