Остання інформація про партнерську програму TEMU: заробляйте до ₴5 000 000 на місяць!

Остання інформація про партнерську програму TEMU: заробляйте до ₴5 000 000 на місяць!

Ексклюзивний промо-код TEMU: використовуйте код «acc238647», щоб отримати знижку до 30 %.

Ми тут, щоб обговорити партнерську програму TEMU та те, як ви можете отримати пасивний дохід!

 • Про ТЕМУ
 • Про партнерську програму TEMU
 • Скільки можна заробити на партнерській програмі TEMU?
 • Як зняти комісійні з афілійованого маркетингу?
 • Як розпочати роботу з партнерською програмою TEMU?
 • Порівняння між іншими програмами афілійованого маркетингу.

Про TEMU:

TEMU — це передовий онлайн-ринок, який об’єднує покупців із мільйонами продавців, виробників і брендів з усього світу. Незалежно від того, чи шукаєте ви товари преміум-класу за доступними цінами, відомі бренди, корисні інструменти та обладнання чи останні тенденції моди, TEMU стане вашим універсальним місцем для задоволення ваших побажань і потреб. Завдяки широкому асортименту товарів, доступних на TEMU, ви можете легко знайти те, що шукаєте, за неперевершеною ціною. Зараз TEMU стала найпопулярнішою платформою для покупок у багатьох країнах, і все більше і більше людей використовують TEMU, тому в TEMU зараз проводиться багато акцій.

Про партнерську програму TEMU:

Остання інформація про партнерську програму TEMU: заробляйте до ₴5 000 000 на місяць!

Можливо, ви бачили багато людей, які діляться своїм посиланням і кодами TEMU, але ви можете не знати, що в TEMU є партнерська програма, до якої може приєднатися кожен. Якщо ви затятий шанувальник TEMU, який прагне знайти постійне джерело пасивного доходу, або якщо ви впливовий фактор, який хоче монетизувати свій трафік, партнерська програма TEMU досягне ваших цілей. Завдяки високому потенціалу заробітку до ₴5 000 000 на місяць програма партнерського маркетингу TEMU є ідеальною програмою для нового початку заробітку.

Скільки можна заробити за допомогою партнерської програми TEMU?

Ви можете заробляти до ₴5 000 000 на місяць! Якщо ви зацікавлені в приєднанні до партнерської програми TEMU, ви будете раді дізнатися, що вона пропонує просту та прозору комісійну політику. Існує багато можливих способів заробити гроші, які ми згадуємо нижче:

 1. Отримуйте бонус у розмірі 10 гривень за кожного нового користувача, який завантажить додаток TEMU за вашим реферальним посиланням.
 2. Отримуйте комісію за кожну покупку, здійснену нещодавно зареєстрованими користувачами TEMU, які натискають ваше унікальне реферальне посилання. Розмір комісії змінюється в залежності від суми покупки:
  • За покупки від 0 до 199,99 грн ви отримаєте комісію 5 %.
  • За покупки від 200 до 399,99 грн ви отримаєте комісію 10 %.
  • При покупці на суму від 400 грн ви отримаєте комісію 20 %.
 3. Скористайтеся перевагами таблиці лідерів заробітку: 50 найкращих афілійованих осіб TEMU з найбільшими прибутками за останні 3 дні в Партнерській програмі TEMU можуть виграти грошову винагороду.
 4. Отримайте 20 % додаткової комісії, якщо запросите афілійованого маркетолога:

TEMU запускає 2-й рівень комісійних для афілійованих осіб, що дозволяє їм отримувати комісійні від партнерських рефералів, яких вони залучили. У цьому випадку ви можете отримати вторинну комісію в розмірі 20 %, якщо запросите партнера. Ця програма допоможе нашим філіям розвивати свій бізнес і отримувати більше прибутку.

Як зняти комісійні з афілійованого маркетингу?

Ви можете просто вивести за допомогою PayPal. Коли готівка на вашому партнерському рахунку TEMU досягне 100 грн, з’явиться спливаюче вікно, яке повідомляє, що ваш обліковий запис PayPal прив’язано.

 • Надсилання замовлення: комісія буде додана до рахунку в очікуванні протягом 5 хвилин після замовлення та переведена на доступний рахунок через 3 дні після доставки.
 • Завантажте програму: винагороди будуть додані до доступного облікового запису протягом 15 хвилин (лише для нових користувачів програми).
 • Підпишіться на партнерську програму: винагороди будуть додані до призупиненого облікового запису негайно. Вони будуть переведені на доступний обліковий запис після того, як ваш партнер заробить свою першу комісію.

Остання інформація про партнерську програму TEMU: заробляйте до ₴5 000 000 на місяць!

Як розпочати роботу в партнерській програмі TEMU?

Остання інформація про партнерську програму TEMU: заробляйте до ₴5 000 000 на місяць!

Порівняння між іншими програмами афілійованого маркетингу

Порівняно з іншими партнерськими програмами, TEMU пропонує ставку комісії від 5 % до 20 % для всіх категорій залежно від кожної кваліфікованої покупки.

Однак TEMU не пропонує комісійних для постійних користувачів. Це може обмежити ваш прибуток. Але з огляду на таку велику кількість трафіку, що надходить до TEMU та інших доступних країн, все одно варто зареєструватися в партнерській програмі TEMU зараз, оскільки це дуже популярний сайт для покупок. Було б доцільно зареєструватися зараз, перш ніж TEMU коригуватиме ставки комісії та максимальний заробіток щомісяця.

Комісійна ставка партнерської програми TEMU (5 % — 20 %)

Якщо ви шукаєте партнерську програму, яка пропонує високі ставки комісії та хорошу віддачу, партнерська програма TEMU може стати для вас правильним вибором. Це одне з найкращих програм для афілійованого маркетингу, яке можна знайти в галузі афілійованого маркетингу. Приєднуйтеся зараз і почніть отримувати комісійні за залучення нових користувачів!

Ексклюзивний промокод TEMU: використовуйте код «acc238647» і отримайте знижку до 30 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині з різних причин сталися чотири пожежі за добу
На Хмельниччині розшукують зниклого чоловіка
У Шепетівській громаді прийняли бюджет на 2024 рік
Уряд Швеції забезпечив депутатів у Шепетівці планшетами

Читайте у цій рубриці


Сколько времени занимает остекление балкона
Идеальный выбор для активных женщин: спортивная обувь от Nike
Мясорубки Bosch: надежные помощники на кухне
Солнечные батареи для дома: особенности выбора
FacebookTelegramViberWhatsAppX