Плівка для рекламної продукції

Плівка для рекламної продукції

Полімерна плівка — сучасний матеріал, який використовується для створення рекламних банерів, стінових панелей та інших видів зовнішньої реклами. Завдяки своїм унікальним властивостям, такий матеріал знайшов широке застосування в у найрізноманітніших галузях. Замовити полімерну плівку можна на сайті https://avers.ua за привабливими умовами.

Сфера застосування полімерної плівки

Вона може бути використана в якості захисного шару для дорожніх матеріалів, як самостійний матеріал для оздоблення, так і в якості захисного покриття предметів інтер’єру. Крім цього, полімерна плівка успішно використовується у виробництві меблів. В цьому випадку вона виконує захисну функцію, оберігаючи фасади і поверхні від різних пошкоджень.

Полімерна плівка в цілому є не дуже міцною. За цією характеристикою вона поступається, наприклад, ПВХ, який використовують для виготовлення більш об’ємних, великогабаритних рекламних виробів. Крім того, полімерна плівка має великий коефіцієнт розширення — до 15 %. Тому для неї характерна швидка втрата жорсткості при зміні температури навколишнього середовища.

Таким чином, через малу товщину і високу крихкість, плівки володіють великою проникністю. На них легко осідає волога з повітря, вони можуть поглинати воду.

На що звернути увагу

На даний момент ринок пропонує чималий асортимент різних матеріалів для виготовлення зовнішньої реклами. І у кожного з них є власні переваги.

Але, найпопулярнішим залишається полімерно-плівковий матеріал, так звана ПЕТ-плівка, яка використовується у виготовленні, як рекламних щитів, так і в оздобленні всіляких торгових павільйонів. Чому варто замовляти виготовлення та монтаж рекламних вивісок саме з цього матеріалу? Відповідь проста — адже це не тільки вигідно, але і естетично, а також практично. ПЕТ-плівка — це один з найпопулярніших матеріалів, який застосовується для зовнішньої реклами. У чому ж її переваги?

  • Вона легко піддається розрізанню, при цьому, не втрачає в якості і міцності.
  • З неї легко зробити будь-яку форму, вона дуже еластична. Ну і, звичайно, її вартість є дуже привабливою.
  • Для того, щоб виготовити полімерну вивіску, вам потрібно звернутися в рекламну компанію, зробити замовлення і оплатити його.

Після виконання замовлення, ви можете забрати свою вивіску. Так само, в залежності від складності дизайну, можна зробити монтаж вивіски на стіну, або, при бажанні, розмістити на спеціальному каркасі. Ще однією перевагою такої вивіски є те, що вона не вимагає додаткового догляду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Читайте у цій рубриціЧоловічі парфуми: як обрати аромат
Змішувачі для кухні: який варіант вибрати?
Найкращі сервери Dota 2
Як купити смартфон і не розгубитися в асортименті
Як зробити консервування приємним та якісним
Медики радять: у новорічну ніч їсти за принципом Тарілки здорового харчування