Раціон домашнього улюбленця: як обрати корм для собак

Раціон домашнього улюбленця: як обрати корм для собак

Обираючи оптимальний корм для чотирилапого улюбленця, необхідно звернути увагу на кілька важливих факторів — вік, його породу, розмір і вагу, а також діапазон фізичної активності. Вибір корму для собак є серйозним завданням, яке повинно бути ретельно продумано і підтверджено вагомими аргументами. Зрештою, саме дієта визначає якість і тривалість життя домашнього улюбленця. Корм для собак Pro Plan — сучасне розв’язання цього питання. Як подбати про собаку найкращим чином — вибрати здорову їжу!

Найважливіша інформація про їжу для собаки

Вибір збалансованого корму для собаки — це важливе рішення, яке має великий вплив на життя вихованця. Годуючи тварин правильною їжею, можна допомогти їм залишатися здоровими та щасливими. Звичайно, варто дбати й про інші їхні потреби:

  • воду;
  • почуття безпеки;
  • сон і відпочинок;
  • фізичну активність;
  • соціалізацію.

Забезпечення в міру усіх зазначених потреб — є дуже важливим. Оскільки кожна з них певною мірою впливають одна на одну. Дієта, яка визначає стан організму і здоров’я, як фізичний, так і психічний, має вагомий вплив на тварини. Собака, яка правильно харчується, відчуває себе добре, росте і розвивається здоровою, може нормально розмножуватися і просто радіти життю.

Особливості

Структура тіла собак і життєві процеси дуже відрізняються, вони не є подібними до людського способу життя і типу харчування.

Як обрати раціон для собаки — стабільний і збалансований з точки зору поживних речовин?

По-перше, собаки не потребують різноманітної дієті. Корм тварин не може варіюватися з точки зору поживних речовин в кожному продукті, а навпаки — він повинен залишатися стабільним і збагаченим на корисні речовини. Домашня тварина, яка отримує корм в правильних пропорціях кожен день, є більш здоровою, оскільки раптові зміни в складі їжі є основною причиною діареї у собак.

Небезпечні продукти

Крім того, є багато харчових продуктів, які радують домашніх тварин, але є вкрай шкідливими для них. Одним з таких інгредієнтів є какао, яке містить теобромін. Це один з пуринових алкалоїдів, який метаболізується не так ефективно у собак, як у людей. Теобромін залишається в шлунково-кишковому тракті тварин до декількох годин і викликає порушення в травній, нервовій та кровоносній системах. Після вживання шматочка шоколаду у собаки знижується кров’яний тиск, збільшується частота серцевих скорочень, розширюються кровоносні судини та розслабляються м’язи. Це супроводжується проблемами з травлення, що викликають пронос та блювоту. Для маленької домашньої тварини всього 0,5 г теоброміну може виявитися смертельною дозою. Тому господарі повинні слідкувати за тим, чим пригощають свого чотирилапого улюбленця.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоПитання про безпри­туль­них собак винесли на сесію Шепетівської міської ради
Поради по догляду за цуценям
Суд зобов’язав Славутську міську раду виплатити 60 тисяч гривень за те, що безпритульні пси розірвали 30 гусей
Поліція може конфіскувати собак за порушення правил їх утримання чи вигулу
На Ізяславщині заготовляють кормові віники
На Шепетівщині єгері взялися за заготівлю кормів для лісових мешканців

Читайте у цій рубриціПриладдя для офісу: як обрати канцтовари
Правильний вибір чоловічих годинників
На що звернути увагу, обираючи дитячий зимовий комбінезон
Яке насіння огірків найврожайніше?
Вибір та купівля білизни для вагітних
Плівка для рекламної продукції