Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт

Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт

Як вибрати якісний гідравлічний домкрат, щоб він прослужив довго і не зламався? Існує кілька типів гідравлічних домкратів. Вони всі мають різну вагу, а ще класифікуються за потужністю і вантажопідйомністю. Вибираючи гідравлічний домкрат варто віддавати перевагу перевіреним брендам.

Технічні рекомендації

Також для деяких типів домкратів, в залежності від типу їх використання, існують різні додаткові опції. Домкрати можна розділити на: автомобільні, будівельні, садові та гаражні. За типом застосування зазвичай розрізняють: гідравлічні і механічні домкрати. За типом управління домкрати поділяються на такі, що його не потребують (наприклад, підкатні і телескопічні) і такі, що вимагають (в тому числі в ручному режимі) — гідравлічні рейкові і гвинтові домкрати.

При виборі гідравлічного домкрата необхідно звернути особливу увагу на наступні характеристики:

  • Під вантажопідйомністю гідравлічного домкрата розуміється максимальна вага вантажу, який може піднімати цей механізм. Гідравлічні домкрати з невеликим діапазоном вантажопідйомності зазвичай використовуються для легкових автомобілів.
  • Висота підхоплення. Це висота, на якій домкрат починає піднімати вантаж.
  • Висота підйому. Ця величина вимірюється в міліметрах і показує, на якій висоті домкрат піднімає вантаж.
  • Хід штока. Шток є основним компонентом будь-якого гідравлічного домкрата. Ця характеристика визначає обсяг, який заповнює рідиною робочу порожнину домкрата, а також діапазон можливих переміщень штока з вантажем.

Для роботи з автомобілями і позашляховиками підходять спеціальні типи домкратів. Для легкових автомобілів найбільш поширені гідравлічні механізми.

Класифікація обладнання

У будівництві та ремонті застосовуються гідравлічні стаціонарні та пересувні домкрати, а також підкатні гідравлічні механізми різних типів. Підкатні домкрати зазвичай використовуються для підйому легкових автомобілів. На практиці часто зустрічаються ручні гідравлічні домкрати як стаціонарні, так і переносні, які дозволяють здіснитит не тільки підйом, але і фіксацію автомобіля на одному місці.

Найбільш поширені домкрати — гідравлічного типу. Вони прості в експлуатації і надійні в роботі. Однак при використанні такого устаткування слід керуватися певними правилами безпеки. Так, до домкратів не можна торкатися під час їх роботи, вони повинні мати пристрій безпечної зупинки. Під час підйому автомобіля до рівня, що перевищує висоту підлоги кузова, необхідно надійно фіксувати його на домкраті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому група осіб «придумала», як телефонувати за кордон дешевше
Гідравлічні домкрати: як вибрати ідеальну модель
Шепетівський водоканал отримав майже 2,5 мільйони гривень на масштабні модернізації
У Славутській міській лікарні показали, як змінився заклад за пів року
На Хмельницькій АЕС перевіряють стан ядерної безпеки
У Старокостянтинові проти боржників водоканалу застосують CНОР-2008

Читайте у цій рубриціЯк вибрати надійну страхову компанію?
Як і де вигідно обміняти Євро?
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок
Поради щодо вибору та встановлення каркасного басейну