Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?

Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?

Кредит готівкою на споживчі потреби є одним з найпопулярніших видів кредитування в Україні. Вигідні кредити готівкою завжди цінувалися позичальниками і користуються великим попитом. Де ж найвигідніше отримати готівковий кредит в Україні?

Банківські кредити

Деякі банки почали кредитувати своїх клієнтів готівкою без надання довідки про доходи, що істотно підвищує популярність таких кредитів.

  • Форвард Банк пропонує кредит готівкою від 2 до 100 тисяч грн під 3,99 % від суми в якості щомісячної комісії під 0,01 % річних. При кредитуванні до 70 000 грн довідка про доходи не потрібна.
  • ОТП банк кредитує своїх клієнтів готівкою від 1,5 до 50 тисяч грн під 28,8 % річних з щомісячною комісією за обслуговування кредиту в 0,85 % від суми кредиту, без надання довідки про доходи.
  • Finsee видає готівкою кредит від 1 до 50 тисяч грн під 65 % річних, без щомісячної комісії, без довідки про доходи.

Кредити МФО

МФО спеціалізуються на короткострокових мікрокредитах, які можна оформити в віддаленому режимі онлайн на сайті організації протягом 15–30 хвилин в будь-який час дня і ночі.

  • Mistercash.ua кредитує на строк до 30 днів під 0,01 % перший кредит до 10 тис грн.
  • ССлоан надає до 8000 перший кредит під 0,01 % строком до 30 днів, з програмою «Приведи друга».
  • МайКредіт пропонує перший кредит до 12 тис грн під 0,01 % строком до 30 днів. За кожного приведеного клієнта нараховується бонус в 250 грн.

Оформити кредит в МФО можуть особи з поганою кредитною історією, без довідки про доходи.

Що вибрати?

Кожен вид кредитування має свої плюси і свої мінуси.

Оформляючи банківський кредит, клієнт отримує низькі відсотки, надійність, великий спектр різноманітних послуг. До мінусів банківського кредитування можна віднести тривалість оформлення кредиту і складність процедури.

Кредит в МФО оформити простіше і швидше, зробити це можна в будь-який час. З недоліків слід зазначити високу процентну ставку, а також суттєві ліміти за розміром і термінами кредитування.

Кредит у банку вигідно оформляти, якщо потрібні великі суми на тривалий період. Дуже вигідною пропозицією є оформлення кредитної картки банку, яка має набагато більший ліміт, ніж можна отримати в МФО (до 100 тисяч і вище), з грейс-періодом в 2–3 місяці (коли клієнт може користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків). У банку можна оформити під заставу, кредит зі страховкою, наприклад, на нерухомість та ін.

Отримати кредит в МФО можна особам з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи, достатньо мати український паспорт і ідентифікаційний код.

Як підібрати кредитно-фінансову організацію

Вибирати ту чи іншу кредитно-фінансову організацію слід відповідно цілям кредитування і фінансовим можливостям позичальника. Ні в якому разі не слід брати кредит, якщо немає впевненості в його своєчасному погашенні. Оформляючи кредит, позичальник повинен чітко розуміти за рахунок чого і з яких джерел своїх доходів він буде його погашати.

В крайньому випадку, якщо існують якісь сумніви, доцільно вибрати МФО, яка дозволяє оформляти пролонгацію діючого кредитного договору без нарахування штрафних санкцій.

Кредит у банку оформити складніше, але банківський кредит вигідніший у фінансовому плані, оскільки видається під більш низьку відсоткову ставку. У разі, якщо потрібна невелика сума грошей, слід розглянути використання банківської кредитної картки, яка дає можливість користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків протягом 2–3 місяців. Та й процентна ставка по такій картці набагато нижче, ніж в МФО, і розмір кредитного ліміту набагато вище.

Мікрокредит у МФО може виручити в разі форс-мажорних обставин, якщо гроші знадобилися терміново або у позичальника настільки зіпсована кредитна історія, що взяти банківський кредит не представляється можливим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоХмельничанка замість того щоб захисти власні кошти, віддала їх аферисту
Розширення програми доступних кредитів для бізнесу. Що слід знати?
Особливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK
Швидка фінансова допомога — онлайн-позики та їх переваги
У суді двоє полончан довели, що не мають для банку сплачувати кредит батька
Цьогоріч у рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %» у Хмельницькій області видали кредитів на 671 млн грн

Читайте у цій рубриціЧоловічі парфуми: як обрати аромат
Змішувачі для кухні: який варіант вибрати?
Найкращі сервери Dota 2
Як купити смартфон і не розгубитися в асортименті
Як зробити консервування приємним та якісним
Медики радять: у новорічну ніч їсти за принципом Тарілки здорового харчування