Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?

Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?

Кредит готівкою на споживчі потреби є одним з найпопулярніших видів кредитування в Україні. Вигідні кредити готівкою завжди цінувалися позичальниками і користуються великим попитом. Де ж найвигідніше отримати готівковий кредит в Україні?

Банківські кредити

Деякі банки почали кредитувати своїх клієнтів готівкою без надання довідки про доходи, що істотно підвищує популярність таких кредитів.

  • Форвард Банк пропонує кредит готівкою від 2 до 100 тисяч грн під 3,99 % від суми в якості щомісячної комісії під 0,01 % річних. При кредитуванні до 70 000 грн довідка про доходи не потрібна.
  • ОТП банк кредитує своїх клієнтів готівкою від 1,5 до 50 тисяч грн під 28,8 % річних з щомісячною комісією за обслуговування кредиту в 0,85 % від суми кредиту, без надання довідки про доходи.
  • Finsee видає готівкою кредит від 1 до 50 тисяч грн під 65 % річних, без щомісячної комісії, без довідки про доходи.

Кредити МФО

МФО спеціалізуються на короткострокових мікрокредитах, які можна оформити в віддаленому режимі онлайн на сайті організації протягом 15–30 хвилин в будь-який час дня і ночі.

  • Mistercash.ua кредитує на строк до 30 днів під 0,01 % перший кредит до 10 тис грн.
  • ССлоан надає до 8000 перший кредит під 0,01 % строком до 30 днів, з програмою «Приведи друга».
  • МайКредіт пропонує перший кредит до 12 тис грн під 0,01 % строком до 30 днів. За кожного приведеного клієнта нараховується бонус в 250 грн.

Оформити кредит в МФО можуть особи з поганою кредитною історією, без довідки про доходи.

Що вибрати?

Кожен вид кредитування має свої плюси і свої мінуси.

Оформляючи банківський кредит, клієнт отримує низькі відсотки, надійність, великий спектр різноманітних послуг. До мінусів банківського кредитування можна віднести тривалість оформлення кредиту і складність процедури.

Кредит в МФО оформити простіше і швидше, зробити це можна в будь-який час. З недоліків слід зазначити високу процентну ставку, а також суттєві ліміти за розміром і термінами кредитування.

Кредит у банку вигідно оформляти, якщо потрібні великі суми на тривалий період. Дуже вигідною пропозицією є оформлення кредитної картки банку, яка має набагато більший ліміт, ніж можна отримати в МФО (до 100 тисяч і вище), з грейс-періодом в 2–3 місяці (коли клієнт може користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків). У банку можна оформити під заставу, кредит зі страховкою, наприклад, на нерухомість та ін.

Отримати кредит в МФО можна особам з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи, достатньо мати український паспорт і ідентифікаційний код.

Як підібрати кредитно-фінансову організацію

Вибирати ту чи іншу кредитно-фінансову організацію слід відповідно цілям кредитування і фінансовим можливостям позичальника. Ні в якому разі не слід брати кредит, якщо немає впевненості в його своєчасному погашенні. Оформляючи кредит, позичальник повинен чітко розуміти за рахунок чого і з яких джерел своїх доходів він буде його погашати.

В крайньому випадку, якщо існують якісь сумніви, доцільно вибрати МФО, яка дозволяє оформляти пролонгацію діючого кредитного договору без нарахування штрафних санкцій.

Кредит у банку оформити складніше, але банківський кредит вигідніший у фінансовому плані, оскільки видається під більш низьку відсоткову ставку. У разі, якщо потрібна невелика сума грошей, слід розглянути використання банківської кредитної картки, яка дає можливість користуватися кредитними коштами без нарахування відсотків протягом 2–3 місяців. Та й процентна ставка по такій картці набагато нижче, ніж в МФО, і розмір кредитного ліміту набагато вище.

Мікрокредит у МФО може виручити в разі форс-мажорних обставин, якщо гроші знадобилися терміново або у позичальника настільки зіпсована кредитна історія, що взяти банківський кредит не представляється можливим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоОсобливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK
Швидка фінансова допомога — онлайн-позики та їх переваги
У суді двоє полончан довели, що не мають для банку сплачувати кредит батька
Цьогоріч у рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %» у Хмельницькій області видали кредитів на 671 млн грн
Вигідний і безпечний обмін валюти для подорожі
Банк автоматично списує кошти з рахунку на погашення боргу. Що робити?

Читайте у цій рубриціЯк вибрати надійну страхову компанію?
Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт
Як і де вигідно обміняти Євро?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок
Поради щодо вибору та встановлення каркасного басейну