5 причин видалити родимку лазером

Родимка — це утворення, яке з’являється через розростання клітин епідермісу з великою кількістю меланіну або кровоносних судин. Якщо родимка часто травмується, зростає ризик її злоякісного перетворення, тому її краще видалити. Дізнайтеся, чому лазер для цієї мети підходить найкраще.

Зводиться до мінімуму ризик ускладнень

Основна перевага полягає в тому, що лазерне видалення родимок не передбачає використання скальпеля. Під час процедури кровоносні судини «запечатуються», кровотеча відсутня. Відкритої рани немає, тому немає і ймовірності приєднання вторинної інфекції.

Можливість маніпуляцій на ніжних ділянках

Якщо родимка розташована на повіках або геніталіях, робота зі скальпелем практично на 90 % забезпечує розвиток ускладнень. Лазер при цьому проникає в шкіру не більше ніж на 1 мкм. Тому процедуру можна виконувати на будь-якій ділянці тіла.

Можливість виконувати процедуру без анестезії

Використання лазера не має на увазі будь-яких больових відчуттів. Неприємне поколювання може виникати лише в тому випадку, якщо необхідно впливати лазером на велику ділянку. Але і в цьому разі відчуття не такі вже і сильні. Якщо ж пацієнт має занадто чутливу шкіру і не може терпіти біль, використовують безпечну місцеву анестезію.

Швидке відновлення шкіри

Після видалення родимки лазером на шкірі утворюється корочка, яка відпадає через кілька днів після процедури. Вже через місяць в зоні втручання не видно навіть сліду. Тоді як при стандартній операції на тілі може залишатися непривабливий рубець.

Після лазерного видалення родимки на область впливу фахівець наносить засіб, що прискорює процес регенерації.

Доступність

Наразі така процедура є доступною. Виконати її на високому рівні можуть в клініці Gold Laser. Фахівці працюють на сучасному обладнанні та мають необхідні ліцензії. Саме тому в мережі про клініку можна зустріти тільки позитивні відгуки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЛазерні верстати для різання металу від компанії MET

Читайте у цій рубриціЯк вибрати надійну страхову компанію?
Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт
Як і де вигідно обміняти Євро?
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок