Який кондиціонер обрати?

Який кондиціонер обрати?

Можливість створити комфортну для себе температуру в квартирі і не залежати від несприятливих погодних умов — це те, що забезпечує кондиціонерам такий величезний попит. У спекотну пору він цінується як вода в пустелі, і люди готові віддати за нього останні гроші. Ви завжди зможете знайти для себе потрібний кондиціонер в Леруа Мерлен, а ми розповімо вам про те, які їх різновиди існують.

Інверторні

Моделі інверторного типу використовують принцип інвертування змінного струму в постійний, а потім — формування змінного струму з необхідною частотою. За рахунок цього змінюється частота обертання двигуна компресора, а відповідно і продуктивність кондиціонера. Регулювання може здійснюватися плавно.

Неінверторні

Неінверторні варіанти підтримують необхідну температуру, періодично вмикаючи та вимикаючи компресор, за рахунок чого електроенергії витрачається більше. Такі кондиціонери складніше налаштовувати, і вони повільніше змінюють температуру в приміщенні. Їх перевагою перед інверторними є тільки менша вартість.

Настінні

Кондиціонер настінного типу ідеально підійде для невеликих приміщень. Є два основних види такої техніки: спліт-система та мультиспліт-система. Кондиціонери типу спліт-система — це два блоки: невеликий внутрішній і масивний зовнішній. Мультиспліт-система створюється шляхом приєднання декількох внутрішніх блоків до одного зовнішнього. Це дозволяє максимально зберегти зовнішній вигляд будівлі.

Віконні

Кондиціонери віконного типу — найстаріший різновид побутових приладів. Вони вбудовуються в віконний проріз таким чином, щоб частина з панеллю керування була всередині приміщення, а частина з компресором виступала на вулицю. Старі моделі відрізнялися високим рівнем шуму, але в сучасних ця проблема практично вирішена. Такі кондиціонери зазвичай є найбільш бюджетними і нескладними в монтажі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
Секрети вибору ідеальної ванни: як знайти ту, що підійде вам найкраще
Одноразовий душ: комфорт і гігієна в будь-якій ситуації
Комфорт малюка: ключ до глибокого сну та відмінного настрою

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX