Наскільки ефективна контекстна інтернет-реклама StarMarketing?

Наскільки ефективна контекстна інтернет-реклама StarMarketing?

Для багатьох інтернет стає другою домівкою. За статистикою, більше 60 % користувачів інтернету хоча б один раз на місяць заходять на свої сайти. Інтернет-магазини, портали і новинні сайти — всі вони вимагають постійного оновлення контенту, а це значить, що інтернет-реклама повинна бути контекстною та динамічною. Правильна інтернет-реклама в Києві формується і створюється тільки професіоналами.

Що ж таке динамічна реклама в інтернеті?

Динамічна реклама — це реклама, яка не стоїть на місці, а постійно оновлює контент, як це робить жива людина. Це реклама, яку бачать користувачі інтернету. За своєю сутністю, динамічна реклама в інтернеті — це рекламні банери, які постійно оновлюються і знаходяться в полі зору користувача. Банер може перебувати на першій сторінці пошуковика, а також на самих популярних сторінках сайтів. Також такий підхід гарантує, що користувач не буде бачити одну й ту ж саму рекламу весь час, яка почне набридати.

Крім постійної зміни вмісту, банери динамічні в тому плані, що містять в собі не просто текст, а анімований і часто відео контент. Такий банер буде привертати увагу користувача і утримувати його до самого кінця. Динамічна реклама не тільки привертає користувачів, але й може підвищити ефективність звичайної реклами. А також дає можливість збільшити охоплення аудиторії. У даній ситуації, найкраще з усіх питань проконсультуватися з представниками агенції інтернет-маркетенгу.

У чому ж ефективність такої реклами?

Користувачі інтернету, заходячи на сайт, відразу ж бачать нову, свіжу рекламу, яка, можливо, зацікавить їх.

До того ж, інтернет-реклама не вимагає великих витрат. Це може бути банер, який користувач бачить на першій сторінці пошуковика і, можливо, клікне по ньому.

В результаті може вийти так, що користувач не тільки побачить рекламу, але і сам прочитає цікавий, корисний матеріал.

Крім того, реклама може містити посилання на інші ресурси.

Таким чином, за клік по банеру, ви отримуєте і інформацію, і переходи на інші сайти. Динамічну контекстну рекламу можна також порівняти з телепрограмою, яка постійно оновлюється. Тільки замість новин та інших корисних передач, користувач бачить рекламу. Така реклама дуже приваблює користувача, що спонукає натиснути на банер і тим самим перейти на сайт рекламодавця.

Як приклад такої реклами можна привести відео на головній сторінці YouTube. За таким же принципом працює і контекстна реклама в соціальних мережах. Вона може бути: як платною, так і безкоштовною.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоБюро перекладів — послуги не тільки для бізнесу
Як наука про роботу із даними змінює світ
Візова агенція World Visa — професійна допомога в оформленні віз
Нерухомість №34 (23.08.2017)
Транспорт №34 (23.08.2017)
Різне №34 (23.08.2017)

Читайте у цій рубриціЯк вибрати надійну страхову компанію?
Гідравлічні домкрати для ремонтних робіт
Як і де вигідно обміняти Євро?
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Надувні меблі здатні забезпечити комфортний відпочинок