Особливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK

Особливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK

В умовах кризи Covid-19 у багатьох наших співвітчизників знизився рівень доходів. Це привело до того, що грошей на великі придбання, товари різного формату, подорожі, навчання дітей та інші витрати часто бракує. Як бути, якщо підвернулося вигідне придбання, потрібні гроші для вирішення будь-яких термінових питань? Брати у борг у знайомих або родичів багато хто не хоче за особистими мотивами, в МФО величезні переплати, що не є вигідним.

Єдине вірне рішення в такому разі — взяти кредит готівкою на my.ukrsibbank.com. Найбільша фінансова установа України, що функціонує на європейському капіталі, пропонує свої послуги для приватних клієнтів, надаючи крім готівкової позики безліч інших варіантів запозичення коштів. Розглянемо варіанти кредитування фізичних осіб в «Укрсиббанку», особливості та переваги фінансових продуктів.

Готівковий кредит

Сума до 300 тисяч в національній валюті на строк до 5 років. Ставка від 49,98 % до 108,71 % в рік. Такі позики для фізичних осіб беруть найчастіше для оплати навчання, подорожей за кордон, ремонту. Заявка на кредит розглядається упродовж півгодини. Немає потреби в поручителях, заставі, додаткових документах.

Кредит на товари та в онлайн-магазинах

Найкраща послуга для тих клієнтів, які цінують свій час, хочуть вже зараз користуватися товарами, а не накопичувати на них. Фіксована ставка у розмірі 30 % річних встановлюється на увесь термін дії кредиту. Можливість оформлення до 150 тис. в національній валюті на строк до 3 років.

Кредитні картки

Один з найпоширеніших видів фінансових продуктів від європейського банку. Кредитний ліміт на карті складає від 3 до 200 тисяч в національній валюті, ставка 55 % річних. Діє пільговий період 56 діб, упродовж якого не нараховуються комісії та відсотки на безготівкові платежі. Максимальний термін, на який можна узяти позику по кредитній картці, складає 24 місяці.

Позика «Плати частинами»

Зручна та швидка оплата товарів в магазинах-партнерах без оформлення додаткових документів. Сума позики до 100 тис. гривень, комісія в місяць до 2,1 % від вартості купівлі, ставка від 0 до 53,6 % річних. Термін оформлення кредиту — до 2 років.

Позика на автомобіль

Можливість узяти гроші в кредит на купівлю транспорту, що вже зробили тисячі українців, які придбали новеньке авто. Можна отримати до 2 млн. гривень на строк до 7 років. Ставка від 0,01 % річних. Можливість включення ГБО в суму позики. До кінця 2021 року в «Укрсиббанку» діє спеціальна акція, по якій можна узяти гроші готівкою до 300 тис. в національній валюті на придбання уживаного автомобіля.

Особливості та переваги готівкового кредиту та інших позик в UKRSIBBANK

Погасити будь-яку з позик можна в мобільному додатку, онлайн-банкінгу, відділеннях UKRSIBBANK або у банкоматах, що мають прийом готівки. У банку можна реструктурувати кредитну заборгованість на вигідних умовах. Це дасть можливість позичальникові, який потрапив в складну ситуацію з грошима, знизити розмір щомісячного внеску, отримати відстрочку, збільшити термін дії позики на вигідних умовах. «Укрсиббанк» завжди йде назустріч своїм клієнтам та враховує їх фінансове положення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоХмельничанка замість того щоб захисти власні кошти, віддала їх аферисту
Розширення програми доступних кредитів для бізнесу. Що слід знати?
ПриватБанк, готуючись до Чорної п’ятниці, відключить банкомати та мобільний додаток
Податкова візьметься за зарплати українців: хто тепер не зможе придбати квартиру
Де вигідні умови по кредиту готівкою в Україні?
Приватбанк тимчасово призупинить роботу

Читайте у цій рубриціЧоловічі парфуми: як обрати аромат
Змішувачі для кухні: який варіант вибрати?
Найкращі сервери Dota 2
Як купити смартфон і не розгубитися в асортименті
Як зробити консервування приємним та якісним
Медики радять: у новорічну ніч їсти за принципом Тарілки здорового харчування