Ремонт та обслуговування автомобілів Nissan

Ремонт та обслуговування автомобілів Nissan

Шукаєте сервіс для Nissan? Зверніться в спеціалізоване СТО, де механіки займаються ремонтом і обслуговуванням усіх моделей автомобілів марки Nissan. Вони гарантують високу якість надаваних послуг за найкращими цінами на ринку. Використовуючи тільки перевірені автозапчастини. До прикладу, СТО Nissan в Харькове працює вже не перший рік, його фахівці професійно справляються з виконанням усіх замовлень.

Професійна майстерня

Бренд Nissan, японського автомобільного концерну, не зраджує багаторічним традиціям. Автомобілі марки Nissan користуються популярністю завдяки цікавому дизайну інтер’єру і кращим технологічним рішенням. У зазначеному вище сервісі фахівці проводять діагностичні дослідження, ремонт і надають послуги з дооснащення автомобілів.

Якщо ви шукаєте хорошого автомеханіка для Nissan Atleon або Micra, ознайомтеся з повною сервісною пропозицією! Компанія:

  • виконує заміну коромисла, гальмівних колодок і амортизаторів,
  • надає послуги з обслуговування автомобільного кондиціонера і дооснащення,
  • встановлює датчики паркування, аудіо- та відеосистеми тощо.

Більшість автомобілів оснащені іммобілайзером. На жаль, власники транспортних засобів часто дізнаються про цей пристрій тільки в разі його збою. Завдання іммобілайзера: підвищити безпеку автомобіля. Пристрій блокує систему запалювання або контролює її роботу комп’ютер, і це змушує автомобіль не заводитися, незважаючи на роботу стартера.

Що таке іммобілайзер?

Коли ви вставляєте ключ в замок запалювання і запускаєте його, відбувається обмін даними. Перший сигнал відправляється ключем на пристрій управління іммобілайзером, потім іммобілайзер передає сигнал на ключ запалювання, який починає процес перевірки. Якщо дані збігаються, відбувається деактивація блокування і запуск автомобіля.

Найбільш поширеною несправністю іммобілайзера є відмова передавача в ключі. Щоб переконатися, що проблема полягає саме в цьому, просто використовуйте запасний ключ. Якщо машина запуститься, це знак, що ми повинні замінити передавач в ключі, який ми використовували до цих пір. Процес ремонту іммобілайзера не відноситься до тривалих. У такому разі фахівець перезаписує пошкоджену мікропрограму передавача з пам’яті чіпа.

Ремонт

Дуже важливо, щоб ремонт іммобілайзера був довірений фахівцям, які всі роботи виконують належним способом і відповідно до етичних принципів. Іммобілайзер, як і будь-який пристрій, може вийти з ладу. Тому не забувайте завжди мати при собі запасні ключі, а ремонт доручати тільки довіреним механікам. Тоді ви будете упевнені, що все працює правильно.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЩо потрібно знати про процедуру оцінки нерухомості
У Хмельницькому вбили чоловіка та пограбували автосервіс
Інженерку Хмельницької АЕС нагородили нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики»
Відсьогодні на Укрпошті отримати посилку можна, пред’явивши документи в додатку «Дія»
Переваги регулярного технічного обслуговування автомобіля

Читайте у цій рубриціАзіатська кухня — здоров’я та неперевершений смак
Як швидко продати автомобіль?
АльфаШина — велика різноманітність вибору шин і дисків
Позначення на мотоциклетних шинах
Що таке нікотинові подушечки і як їх використовувати?
Як провести інтернет в квартирі: що передбачити