Вигідний і безпечний обмін валюти для подорожі

Вигідний і безпечний обмін валюти для подорожі

Не рідко від різних подорожувальників можна почути історії про те, як вони опинилися в іншій країні та не потурбувалися про наявність готівкових коштів. Для багатьох стає неприємним сюрпризом, що банківські картки приймають не скрізь. Тому, щоб не бігати по місту і не міняти гроші за незрозумілому курсу, варто зазделегідь подбати про надійний та зручний пункт обміну валюти, як https://obmin.uzhgorod.ua.

Досвідченні туристи зазделегідь на сайті обмінника дізнаються про найвигідніший курс, розташування зручного обмінника та його адресу, а якщо обміняти потрібно немаленьку суму — ще й забронювати валюту і зафіксувати курс, щоб не виникло несподіванок, коли дійде до діла.

Які ж переваги дає мережа обмінних пунктів КІТ Груп

  1. Отримати фінансові послуги можна цілодобово і без вихідних.
  2. Можна бути впевненим, що обмін буде за найкращим курсом в обраному місті (мережа має представництва в багатьох містах України та закордоном).
  3. Ознайомившись із курсом, його можна забронювати через вищевказаний сайт.
  4. У випадку великих сум, можна домовитися про кур’єрську доставку валюти.
  5. Періодично проводяться акції обміну за супервигідними курсами, про що робляться регулярні публікації.

Розповсюджені помилки, що пов’язані з обміном валюти

Якщо не подбати зазделегідь про наявність готівкових коштів у потрібній валюті, може скластися ситуація, гроші доведеться міняти в аеропорту, на залізничному вокзалі, у торговому центрі, тощо. Обмінники в таких місцях розраховують на те, що у людини не має іншого вибору ніж поміняти валюту за зовсім невигідним курсом.

Навіть якщо поруч знаходиться банкомат, може бути зовсім не вигідно знімати невелику суму, так як за кордоном банки завжди беруть комісію за зняття готівки, і вона часто не залежить від суми і є фіксованою незалежно від кількості грошей, що знімаються.

Також, на відміну цілодобового обмінника в інтернеті, не варто здійснювати операції з обміну не в робочий час. Це пов’язано з тим, що у періоди між міжбанківськими торгами, обмінники пропонують невигідні курси. Натомість у КІТ Груп завжди можна зафіксувати курс і не турбуватися про це.

Ще одна перевага онлайн-сервісу, те, що немає потреби порівнювати курси в різних банках, які, до речі, можуть відрізнятися в межах одного банку. Те ж саме стосується і офлайн-обмінників, у яких курс може відрізнятися навіть на сусідніх вулицях.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЖитель Славути під час пограбування обмінника зчинив стрілянину в торговому центрі
Чи можна видалити свої дані з бази мікрофінансової компанії?
Як обміняти китайські юані
Де вигідно і швидко можна обміняти долари?
Керівник банку присвоїв 20 тисяч доларів клієнта

Читайте у цій рубриціОбираємо ноутбук: на що звернути увагу?
Набори для гігієнічного душу
Вибір кальяну для домашнього використання
Вибираємо комп’ютерний стіл — з користю для справи і без шкоди для здоров’я
Що таке лазерне омолодження, як готуватися до нього і які є протипоказання
Як розробити мобільний додаток під бізнес