Тонкощі автомобільних вантажоперевезень

Тонкощі автомобільних вантажоперевезень

Щодня дорогами планети рухаються тисячі автомобілів доставляючи найрізноманітніші види вантажів. Згідно зі статистикою, в загальному обсязі вантажоперевезенню автомобілів належить понад сімдесят відсотків вантажопотоку. Автомобілі затребувані для транспортування вантажів на будь-які відстані, головна умова для їх здійснення — наявність дороги між пунктом відправлення вантажу і пунктом призначення. Компанія Пан Логістик спеціалізується на автомобільних перевезеннях територією України та за кордон.

Переваги автомобільних вантажоперевезень

Вантажовідправників привертають такі переваги автомобільних перевезень:

  • Висока швидкість доставки. Безумовно, швидкість авто навряд чи розумно порівнювати зі швидкістю доставки вантажів наземним транспортом, але на противагу іншими видам транспорту автомобілі мають очевидні привілеї. Так, швидкість доставки вантажів на авто в середньому в 2 рази вище, ніж залізницею і в 3 рази вище, ніж швидкість доставки морськими вантажними суднами.
  • Оперативні терміни. Тут час у дорозі не залежить від розкладу поїздів, погодних умов та інших факторів. Водій, який здійснює доставку вантажу, здатний координувати маршрут, об’їжджаючи пробки та інші ділянки шляху, які приводять до затримок і простоїв.
  • Постійний моніторинг вантажу. Транспортні компанії використовують сучасні системи технічного та програмного забезпечення, за допомогою яких замовник і відправник можуть відстежувати місцезнаходження вантажу в режимі реального часу.
  • Можливість доставки «від дверей до дверей». Автомобіль — єдиний вид транспорту, який дозволяє здійснювати доставку вантажів безпосередньо за потрібною адресою. У випадках виконання залізничних перевезень вантаж прямує спочатку до станції, а при транспортуванні вантажу морем, витрачається час на відвантаження в порту.
  • Можливість перевезення будь-яких видів і типів вантажів, в тому числі швидкопсувних продуктів харчування і негабаритних товарів. Для кожного типу вантажу підбирається оптимальний транспорт.

Автомобілі незамінні при організації будь-яких видів вантажоперевезень, послугами транспортних компаній користуються як фізичні, так і юридичні особи. За допомогою авто виконуються будь-які види перевезення вантажів — від простих в межах міста до міжнародних доставок на великі відстані.

Для оптимізації витрат на вантажоперевезення логісти використовують збірні вантажі, коли в одному транспортному засобі одночасно відправляються вантажі від кількох замовників.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоП’ять несподіваних переваг купівлі авто зі США
Закупівля та доставка товарів з Китаю для українських бізнесменів
Вантажні перевезення Київ: надійність та оптимальність
Логістика морських перевезень: особливості та види договорів
Нові можливості для українців: купівля товарів у Китаї через різні канали
Доставка товарів з Китаю: важливість для бізнесу в Україні та пошук надійної транспортної компанії

Читайте у цій рубриціНайкращі чоловічі кросівки для літньої спеки
5 найкращих аксесуарів Satechi для вашого MacBook Air M2
Що являє собою якісна зубна реставрація?
Революція в Світі Фарб: Інновації від Sniezka
Топ веломагазинів України за асортиментом і цінами
Розвиток ігрової індустрії в Україні у 2024 році: тенденції та перспективи
FacebookTelegramViberWhatsAppX