Що таке повітродувки і в чому їх особливості?

Що таке повітродувки і в чому їх особливості?

Повітродувки, або як їх ще називають компресори низького тиску, є найціннішою частиною різного виробничого устаткування, тому вони отримали широке застосування в багатьох галузях промисловості. Воздуходувки Erstevak використовуються: під час пневматичного транспортування зерна; для різних насипних матеріалів і порошкоподібних сипких речовин; для підтримки роботи котелень та іншого промислового обладнання; у виробництві скла і паперу.

Вихрова повітродувка стала простим і економічним рішенням для використання в пилососах промислового призначення, для аерації різних водойм, в ткацькій справі та стоматології. У процесі насичення води киснем при біохімічній очистці стічних вод найчастіше застосовуються вихрові та двороторні системи. Залежно від передбачуваних умов роботи, необхідної продуктивності по всмоктуванню, необхідного тиску нагнітання і температури повітря на вході можна визначити, яка саме повітродувка буде потрібна:

  • пластинчато-роторна;
  • мембранно-поршнева;
  • вихрова;
  • ротаційна;
  • водокільцева й інші.

Використання повітродувок

Для кращої ефективності пневматичного транспорту насипних матеріалів використовують повітродувки. Вони покращують темп просування продукції по стрічці конвеєра, допомагають нормалізувати циркуляцію повітря у виробничому цеху, щоб співробітники могли легко дихати і не виникало проблем з надходженням свіжого повітря всередину приміщення. Серед всіх відомих видів такого обладнання найбільш доступні й поширені — вихрові повітродувки.

Їх легко використовувати, прості в управлінні, монтаж не займає багато часу, не потребують великого споживання енергетичних ресурсів. Ще одна з переваг — можливість установки додаткового обладнання, яке тільки покращує їх роботу — глушники, прокладки.

Здійснити покупку повітродувки можна в інтернет-магазині вакуумного обладнання fans-de-bretagne.com. Тут пропонують тільки якісний товар для облаштування будь-якого виробництва. Також в каталозі продукції можна знайти інше обладнання, яке допоможе налагодити швидкий процес транспортування насипних матеріалів. Увесь товар сертифікований і має гарантію. Інтернет-магазин вакуумного обладнання fans-de-bretagne.com пропонує не тільки якість, але і вигідне співробітництво!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯкі галузі промисловості у 2020 році збільшили обсяг виробництва?
На Хмельниччині реалізовано промислової продукції майже на 34 мільярди гривень
Лазерні верстати для різання металу від компанії MET
Ще реалізовували промисловці Хмельниччини?
У Шепетівці помалу замінюють старі сміттєві контейнери на німецького виробництва
Добувна промисловість та розроблення кар’єрів у Хмельницькій області покращили показники

Читайте у цій рубриціШепетівський водоканал дав поради, як економити воду
Бездоганне чоловіче гоління з приладами Braun
Що таке сідловий тягач, і як він облаштований?
Обладнання гастрономічних закладів — професійні посудомийні машини
Особливості гуртової торгівлі мобільними пристроями
Сходи на горище: підбір та догляд