Обладнання гастрономічних закладів — професійні посудомийні машини

Обладнання гастрономічних закладів — професійні посудомийні машини

Посудомийна машина для громадського харчування: на що варто звернути увагу при її покупці?

Посудомийна машина, безумовно, є одним із найважливіших предметів обладнання у будь-якому гастрономічному закладі. Це не тільки значно економить час співробітників, але й дозволяє швидше розподіляти наступні замовлення.

Не слід забувати, що в професійних ресторанах клієнти приділяють особливу увагу ідеально чистому посуду, що також впливає на їх остаточну оцінку закладу. Отже, що слід враховувати при виборі посудомийної машини для гастрономії?

Посудомийні машини для громадського харчування та їх застосування

Основне завдання гастрономічних посудомийних машин — ефективно мити і пропарювати весь посуд, який використовується для приготування та подачі страв. Варто відзначити, що це ще й одна з найважливіших санітарних вимог, якої в обов’язковому порядку повинні дотримуватися всі заклади громадського харчування.

Професійні посудомийні машини, на відміну від тих, які використовують у домашніх умовах, повинні відрізнятися підвищеною ефективністю і максимально короткою тривалістю циклу миття. Крім того, завдяки процесу автоматизації вони значно полегшують роботу співробітників і скорочують тривалість роботи на цілих 90 %. Професійні посудомийні машини для громадського харчування також повинні відповідати всім стандартам безпеки і гігієни праці та повинні мити посуд парою тільки при температурі 80–90 градусів Цельсія.

Про що слід пам’ятати при покупці гастрономічною посудомийної машини?

При виборі відповідної посудомийної машини для гастрономії необхідно враховувати, які функції виявляться найбільш корисними в даному місці. Правильна модель обов’язково повинна бути ефективною, також варто звернути увагу на різні додаткові опції, наприклад, пом’якшувач води. Однак при покупці посудомийної машини в першу чергу слід орієнтуватися на такі особливості, як:

  • електроживлення — гастрономічні посудомийні машини споживають багато енергії, тому для них потрібна відповідна електрична система. В іншому випадку вони можуть пошкодити запобіжники і навіть всю установку;
  • тип завантаження посуду — тут доступні моделі з фронтальним завантаженням, верхнім завантаженням і завантаженням в ящик. Цей фактор особливо важливий при правильному розміщенні посудомийної машини;
  • розмір і місткість — розмір посудомийної машини повинен залежати від того, скільки посуду потрібно мити в годину;
  • жорсткість води — при більш жорсткої воді слід використовувати більше кондиціонерів;
  • тривалість і ефективність миття — це надзвичайно важливий елемент, який впливає на плавність роботи у великих ресторанах;
  • інтуїтивно зрозуміле керування — посудомийна машина повинна бути простою та зрозумілою у користуванні, особливо на кухнях, де працюють десятки людей;
  • вентиляція — відповідна вентиляція значно підвищує безпеку і комфорт персоналу, що використовує посудомийну машину.

При покупці гастрономічної посудомийної машини слід також звернути увагу на доступні програми мийки. Конкретні цикли очищення повинні відрізнятися за інтенсивністю роботи і температурою води. Тільки тоді можна бути впевненим, що придбано правильну модель посудомийної машини, яка одночасно видаляє бруд як із тендітних склянок, так і з важких каструль. В іншому випадку кухня повинна бути обладнана декількома типами пристроїв, призначених для окремих видів посуду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Нетішині власники закладів громадського харчування шукали підтримки у влади
Локдаун і морози: чи будуть у Шепетівському районі пункти обігріву?
Хмельницька область серед лідерів освоєння освітніх субвенцій на харчування
Зварювальний апарат для новачка: яку модель вибрати
Модернізація електро­підстанції щомісяця заощаджує водоканалу Шепетівки до 150000 грн
Сучасні компанії на ринку кліматичної техніки

Читайте у цій рубриціПереваги інтернет-афіш
Візова агенція World Visa — професійна допомога в оформленні віз
Чи варто купувати Lexus GX 460?
Водостічні системи для дахів: сучасні рішення
Які популярні імена для дітей у 2021 році?
Сонцезахисні окуляри Polaroid: причини популярності