Сучасні покрівельні матеріали: комфорт та функціональність

Сучасні покрівельні матеріали: комфорт та функціональність

Дах, безсумнівно, є одним з найважливіших елементів конструкцій усього будинку. Він захищає мешканців від несприятливих погодних умов, втрат тепла і шуму. Зовнішній вигляд всієї будівлі багато в чому залежить від її типу. Сучасні покрівельні матеріали від https://evrokrovlya.com.ua/krovelnyie-materialyi-v-hersone надають більше можливостей для функціональності і дизайну даху.

Яку форму покрівлі обрати

Плоскі, двосхилі, багатоскатні — типів дахів багато, але, безумовно, можна вказати деякі з найбільш часто використовуваних форм. Для багатьох може видатися дивним, що навіть в цій, здавалося б, вузькій сфері можна спостерігати певні тенденції покрівель.

В даний час лідирують плоскі дахи, що пояснюється високою популярністю будинків сучасної, мінімалістської форми. Величезна перевага плоских дахів, про який говорять самі інвестори, — можливість облаштування покрівельного простору і створення на ньому надземних садів або місць для відпочинку. Також популярні двосхилі покриття, що декорують будівлі, наприклад, в стилі сучасного ангару.

Люди, які планують будівництво будинку, повинні знати, що чим складнішу форму даху вони виберуть, тим більше в результаті буде використано матеріалів. Відповідно це потягне більш високі витрати та капіталовкладення.

Покрівельні матеріали

Матеріал, з якого буде зроблений дах, так само важливий, як і форма покрівлі. Підбирати його слід відповідно до конструкції, погодних умов і з огляду на естетичні міркування. На ринку є безліч видів покрівельних покриттів, що розрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, властивостями і, звичайно ж, ціною. Вибір слід ретельно продумати, адже це вкладення, заплановане на довгі роки.

До найпопулярніших покрівельних матеріалів відносять керамічну і металеву черепицю. Остання є одним з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів на ринку, як інвесторами, так і покрівельниками.

Основною перевагою цього продукту є, перш за все, простота логістики та зберігання, оскільки крівля площею близько 270 м2 упаковується на одному піддоні та легко доставляється на будівельний майданчик. У список численних переваг модульної металочерепиці слід також віднести простоту і легкість її транспортування, відповідно не трудомістке перенесення матеріалу по покрівлі. Світлові листи в цьому плані не проблема. З точки зору клієнта, солідним економічним аргументом, безсумнівно, стане і незначна кількість відходів.

Колір покрівлі

Близько десяти років тому, коли ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів був набагато убогішим, у плані асортименту забарвлення, більшість будинків мали схожий вигляд. Наразі ж клієнтам залишається нарікати виключно на величезний вибір. З цієї причини обрати колір матеріалу, з якого планують робити дах, може завдати клопоту.

Широка кольорова гамма надає більші можливості для оформлення, але найважливішим критерієм має стати архітектурний стиль. Новинкою на ринку, яка напевно зацікавить деяких клієнтів, є покрівельні матеріали з матовим і напівматовим забарвленням. Зазначена пропозиція є слушною для клієнтів, які шукають цікаві рішення. У такий спосіб вдасться з легкістю створити елегантний і сучасний дизайн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоКомфортний та здоровий сон: як обрати подушку?
Гідравлічні домкрати: як вибрати ідеальну модель
Який кондиціонер обрати?
Через «барбекю» на даху в Ізяславі палав житловий будинок
Куди у Славуті переїхало відділення невідкладної медичної допомоги
Коли в Україні з’являться електрички німецького рівня?

Читайте у цій рубриціКомфортний та здоровий сон: як обрати подушку?
Що потрібно шукати в якісному гелі для душу
Як вигідно купити квартиру в новобудові у Києві
Як побороти гризунів
Особливості покупки авіаквитків онлайн
Поради по догляду за цуценям