Зварювальний апарат для новачка: яку модель вибрати

Критерії вибору зварювального апарату для любителів не сильно відрізняються від тих, які враховуються при виборі професійного обладнання. Важливо, перш за все, плановане використання і, отже, необхідні апаратні функції. Хоча найбільш зручно починати пошук з ціни, водночас це найгірша з можливих стратегій. Для любителя дійсно немає необхідності в першокласному обладнанні. Купуючи зварювальне обладнання в Києві варто звернути увагу на більш відомі бренди.

На що звернути увагу

Для зручності варто почати з вибору методу зварювання. У загальних рисах є три основні види зварювальних автоматів:

  • TIG, який важко освоїти, тому для любителя це поганий вибір, так як потрібно володіти певними навичками і технологіями;
  • MAG, який є найпростішим і технічно найдешевшим варіантом, але обмеженням є той факт, що він не варить алюміній;
  • MIG, метод, схожий на MAG, але в оболонці інертних газів, тому вимагає додаткової покупки балонів і сумішей, що є витратним заходом.

Моделі випускаються в двох варіантах: як трансформаторні та інверторні зварювальні апарати. Зварювальний апарат трансформаторного типу для любителя здається привабливим варіантом, так як він дешевше і, теоретично, може бути відремонтований при необхідності самостійно. Кожен зварювальний апарат унікальний і дозволяє виконувати ряд певних завдань. Це має велике значення при виборі пристрою.

На практиці інверторний зварювальний апарат для любителя кращий, хоча і дорожчий. В такому обладнанні нормальні коливання параметрів струму, які не викликають пошкоджень. Сама конструкція, попри свою складність, — є більш довговічною, тому пробачить і аматорські технічні помилки.

Що краще: інверторний зварювальний апарат або трансформатор?

Вибір залежить від індивідуальних знань і навичок. Таким чином найкраще проконсультуватися з експертом інтернет-магазину. Перший — інверторний — неможливо відремонтувати самостійно, однак ламається він рідко і добре працює в руках недосвідченого зварювальника. Трансформаторні зварювальні апарати, безумовно, слабші, але їх можна полагодити самостійно.

Всі моделі зварювальних апаратів також мають певні технічні характеристики, з якими варто ознайомитися. Також багато залежить від того, який матеріал ви збираєтеся зварювати. Відвідавши сайт інтернет-магазину, клієнт зможе зробити максимально правильний вибір. Все завдяки великому асортименту як професійного, так і аматорського обладнання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціАвтоматичні ворота для безпеки вашого будинку