Аби подорож не зіпсувала валюта

Так у моєму гаманці з'явилася 200-єврова банкнота

Подорожувальники полюбляють розповідати історії, які їм довелося пережити на теренах інших країн. Звичайно, при цьому жартують, але в ті моменти їм було непереливки.

— Відвідати кілька столиць Європи планувала самостійно, — пригадала Олеся. — Добралася потягом до міста Лева. До літака ще мала достатньо часу, а курс в обмінниках Львова був набагато вигідніший, ніж у моєму місті. Вирішала придбати євро в обмінниках Львова. Знайшла необхідний заздалегідь ще в інтернеті, а на місці лише розшукала за необхідною адресою. Оскільки подорожувала самостійно, то вирішила, окрім дрібних, мати велику купюру. Так у моєму гаманці з’явилася 200-єврова банкнота.

Курс валют Львів для пані Олесі вже був позаду, а попереду — цікаві екскурсії, захоплюючи краєвиди європейських країн, цікаві зустрічі з незнайомцями.

Ті 200 євро, як люблять говорити жінки, на всяк випадок, знадобилися. Та потрапила пані Олеся з ними в дуже цікаву історію.

— Це було у Парижі, — розповіла подорожувальниця. — Дійшла черга витрачати приховану банкноту. Хотіла придбати квиток на метро, але термінал купюри такого номіналу не приймав. У кафе не хотіли давати решту. Така ситуація стала для мене серйозним викликом і перевіркою, наскільки впораюся із завданням. Не приховую, що занервувала. Уявіть сама у чужій країні, без знання французької. Так, пригадувала я обмін валют у Львові, коли працівниця здивувалася, що попросила таку велику купюру.

Навички здобуті під час попередніх подорожей допомогли пані Олесі знайти вихід.

— Перше, що зробила, — заспокоїлася, — додала жінка. — Оскільки не прив’язана ні до груп, ні до часу, взяла паузу. Врешті-решт, я у місті своєї мрії — Парижі. Труднощі не зможуть зіпсувати мою радість від перебування у столиці Франції. Пройшла кілька кварталів пішки. Милувалася архітектурою, робила фото на згадку. Під час прогулянки заспокоїлася. Вирішила зайти у кафе та скуштувати круасан. У цьому закладі знайшлася решта. Офіціант, який гарно розмовляв англійською, розповів, як краще добратися до визначних міст Парижа.

Завершуючи розповідь про подорож, пані Олеся посміхнулася.

— Труднощі не лише загартовують, а виводять на ті дороги, на які ми самі ніколи не вирішили б вийти.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціАвтоматичні ворота для безпеки вашого будинку