5 стильних рішень для літнього майданчика кафе або ресторану

5 стильних рішень для літнього майданчика кафе або ресторану

Літній майданчик кафе або ресторану — це справжня принада для відвідувачів у теплу пору року. Завдяки літній терасі можна не лише збільшити кількість відвідувачів, а й створити затишну атмосферу всього закладу.

Види літніх майданчиків

Для того, щоб літня тераса була привабливою для гостей, необхідно врахувати кілька нюансів перед її облаштуванням:

 • час роботи зони відпочинку;
 • сезонність;
 • можливість використання літньої тераси для проведення спеціальних заходів.

Відповідно до функціональних особливостей, розрізняють такі види літніх майданчиків:

 1. Відкрита зона відпочинку. Такий вид майданчиків підходить для закладів, які розміщені у мальовничому місці. Повністю відкрита тераса передбачає наявність столиків зі стільцями, над якими встановлені парасольки для захисту від сонця. Також, для такого виду літньої зони буде доцільним виготовлення шатрів на замовлення.
 2. Крита веранда за своєю конструкцією має навіс, завдяки чому на ній можна розміщувати гостей і в мінливу погоду у міжсезонний період. Такого типу зону відпочинку додатково можна облаштувати тентовими завісами, які захищають від поривів вітру і крапель води.
 3. Мобільна тераса є тимчасовою спорудою, яку встановлюють на спеціальне покриття і її конструкція може бути видозмінена відповідно до потреб закладу. Такий тип літніх майданчиків може бути розміщений у відносній віддаленості від основної будівлі кафе чи ресторану. Найчастіше це шатро або окремі альтанки, для яких варто замовити виготовлення тентів для шатрів. А більш детально ознайомитись з подібними конструкціями можна на сайті tentline.com.ua.
 4. Літній павільйон. Така конструкція передбачає наявність тимчасових стін і даху, що забезпечує затишну атмосферу та особистий простір для гостей. Конструкція найчастіше має вигляд альтанки.
 5. Тераса на відносній висоті, наприклад, на даху будівель або наявність відкритого балкону. Облаштування такого типу літньої зони відпочинку є доцільним при наявності технічних можливостей і мальовничого краєвиду.

Облаштування відкритої зони відпочинку в кафе або ресторані передбачає дотримання усіх санітарних та технологічних вимог, які регулюються на законодавчому рівні. Також варто зауважити, що місцеве самоврядування може встановлювати індивідуальні умови для функціонування літньої зони відпочинку у своєму регіоні. Рекомендуємо ознайомитись з усіма вимогами перед облаштуванням сезонної зони відпочинку.

Окрім того, слід педантично підійти до вибору матеріалу для накриття. Він має бути міцним, стійким до розтягувань, легко очищуватись, не пропускати вологу та захищати від сонячних променів. Не бажано використовувати матеріали на основі брезенту, вони створюють парниковий ефект. Гарним рішення стане Оксфорд або Монако.

5 стильних рішень для літніх терас

Організація зони відпочинку на відкритому просторі — відповідальне завдання, до якого слід підходити ґрунтовно. Ми пропонуємо Вам декілька варіантів для облаштування літньої тераси:

 1. Майданчик у безпосередній близькості до основного приміщення кафе. На таких терасах зручно влаштовувати зону відпочинку від основного святкування, наприклад, фуршетний стіл або кенді-бар, що дасть змогу відвідувачам змінити обстановку і налаштує на спілкування.
 2. Віддалені альтанки. Такого роду зони відпочинку характерні для закладів, які розміщені у парковій зоні. Пошиття тенту на альтанку значно продовжить термін використання альтанок у міжсезонний період і допоможе створити індивідуальне дизайнерське рішення саме для Вашого закладу. Для більшого комфорту альтанки можна завісити шторами або москінтинми сітками.
 3. Літня тераса для проведення заходів. Така зона відпочинку може бути використана для проведення дегустаційного заходу, тематичних зустрічей. В таких умовах кращим варіантом буде зона відпочинку у вигляді шатра, для якого доцільно замовити пошиття тенту на шатро. Це допоможе створити індивідуальний простір для відвідувачів і захистить від палючого сонця і поривів вітру.
 4. Дитяча зона відпочинку. Організація дитячих днів народжень — доволі цікава подія, яка вимагає системного підходу. Такий захід краще проводити в окремих альтанках, щоб дитячі розваги не заважали відпочинку інших відвідувачів кафе або ресторану. Тент на альтанку, де відпочивають діти, створить дитячий простір, захищений від спекотного сонця і створить можливість проведення такого заходу навіть у дощову погоду.
 5. Майданчик на даху. Заклади з мальовничим краєвидом можуть використовувати цей магніт для залучення додаткових гостей. Достатньо замовити тент для захисту від палючого сонця, організувати посадкові місця — і кількість відвідувачів істотно збільшиться.

Функціонування літньої тераси кафе або ресторану допомагає створити гарну репутацію для закладу, проводити цікаві події та зустрічі та може стати родзинкою кафе або ресторану.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На швидкісних поїздах Укрзалізниці з 1 червня оновлюється меню: додали 33 позиції
У кафе станеться вибух: в сусідній із Хмельниччиною області надійшло анонімне повідомлення
Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе
Ресторанного халявника виявили в сусідній із Хмельниччиною області

Читайте у цій рубриці


Коли потрібно замінювати зимові шини: сигнали для уваги
Новий модульний будинок за 3 дні: реальність чи міф
Вибір пральної машини: ключові аспекти та популярні бренди
Використання дріжджів для виготовлення алкогольних напоїв
FacebookTelegramViberWhatsAppX