Економія часу та грошей: як модульні будинки змінюють правила гри в будівництві

Економія часу та грошей: як модульні будинки змінюють правила гри в будівництві

Нове слово в будівництві з’являється разом з технологією. Це слово — модуль. Раніше у нас не було про таке чути, а зараз воно є у використанні професійними будівельниками та активними замовниками. Слово модуль означає завершену окрему будову, зібрану й оздоблену в заводському цеху.

Оскільки модульні будинки існують у двох форматах, то їх можна розглядати окремо. Перший вид — це готовий до заселення модуль невеликої площі, який є малогабаритною квартирою, пристосованою до тимчасового або для постійного проживання.

Другий варіант модульної нерухомості — це конструкція, зібрана з кількох модулів — 2, 3, 4… Такий будинок вже перестає бути мобільною конструкцією і стоїть на землі постійно. На відміну від окремого мобільного модуля, який може бути перевезений вже після того, як постояв на певному майданчику.

Модульні СІП-будинки є окремим різновидом такої технології, адже зібрані так званих СІП-панелей, а не з металу чи зі стального профілю, або з деревини.

Особливості та переваги СІП-панельного модулю

Виготовляють СІП будинки на українському підприємстві за канадською технологією з використанням СІП-панелей. Це такий вид будматеріалу для стін і перекриттів, що має три шари. Крайні поверхні — це орієнтовано-стружкові плити, а в середині вклеєний блок утеплювача з пінополістиролу.

Панель піддають великому тиску після змащування елементів міцним полімерним клеєм. Під пресом виріб знаходиться до остаточної полімеризації з набуттям стану монолітного виробу.

Відмінності СІП-панельного будівництва:

  • надзвичайна швидкість монтажу. Корпус збирають в цеху буквально за декілька днів. При цьому відбувається створення герметичної конструкції, адже стики між панелями заповнені дерев’яним брусом, монтажної піною і герметиками;
  • оздоблення є також завершеною фазою цехового будівництва. Стіни, перекриття, стелю, дах вкривають захисними шарами, фарбують, наклеюють керамічну плитку, шпалери, декоративні панелі, монтують покрівельний матеріал — бітумну, композитну або металічну черепицю;
  • в середині встановлюють обладнання і прилади, прокладають комунікації — труби, кабелі, всю електричну систему;
  • в готовому до заселення стані модуль перевозять до замовника на вантажному причепі в будь-яку місцевість країни;
  • якщо модуль є частиною проєкту, то його доставляють на буд майданчик для подальшого монтажу великого будинку з кількох заводських елементів;
  • збирання модульної конструкції відбувається протягом декількох днів. Автокраном знімають модуль з транспорту і буквально приєднують до вже встановленої частини. Будинок з модулів може мати один або два поверхи.

Дізнатися про модульну і загалом — про СІП-панельну технологію можна на сайті компанії за адресою https://bauenhaus.ua/uk/energoefektivniy-budinok-vid-bauen-haus/, де є детальний виклад інформації в популярному форматі. Там є і ціни на продукцію.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Новий модульний будинок за 3 дні: реальність чи міф
Профнастил – сучасний будівельний матеріал, з широким колом застосування
Модульні будинки: сучасне рішення для швидкого та економічного будівництва
У сусідній із Хмельниччиною області Естонія збудує житло для родин, які втратили дім через війну

Читайте у цій рубриці


Коли потрібно замінювати зимові шини: сигнали для уваги
Новий модульний будинок за 3 дні: реальність чи міф
Вибір пральної машини: ключові аспекти та популярні бренди
Використання дріжджів для виготовлення алкогольних напоїв
FacebookTelegramViberWhatsAppX