Сучасні методи лікування зубів у клініці Nikadent Family

Сучасні методи лікування зубів у клініці Nikadent Family

Якісна сучасна стоматологія — це не про обладнання чи інтерʼєр. Це про кваліфікацію фахівців, орієнтованість на сучасні протоколи лікування, інноваційність мислення експертів. На прикладі дорослої стоматології в Одесі NikaDent Family розберемося, що це означає.

Кваліфіковані стоматологи

Стоматологія дорослого віку має безліч особливостей та відгалужень. Твердими тканинами зуба займаються терапевти, які спеціалізуються на лікуванні карієсу, відновленні зубної емалі та інших структурних пошкоджень зубів. Пульпою — внутрішньою частиною зуба, що містить нерви та кровоносні судини — опікуються ендодонтисти, які проводять процедури, такі як лікування кореневих каналів. Хірурги проводять видалення зубів, які неможливо зберегти, а також здійснюють імплантацію зубів, встановлюючи штучні корені, що замінюють втрачені зуби. Вони також працюють зі слизовою оболонкою ротової порожнини, виконуючи різноманітні хірургічні втручання для її здоров’я та відновлення. Ортодонти спеціалізуються на вирівнюванні прикусу та виправленні неправильного положення зубів, використовуючи брекети, елайнери та інші ортодонтичні пристрої. Ортопеди встановлюють коронки, мости та протези, допомагаючи відновити функціональність та естетику зубного ряду. Пародонтологи займаються лікуванням ясен та інших тканин, що оточують зуби, запобігаючи та лікуючи захворювання пародонту, які можуть призвести до втрати зубів. Таким чином, стоматологія дорослого віку є комплексною галуззю медицини, що об’єднує різних спеціалістів, кожен з яких відіграє важливу роль у забезпеченні здоров’я ротової порожнини пацієнтів.

У клініці NikaDent Family для кожної галузі стоматології є окремий фахівець. Разом лікарі збираються для обговорення складних кейсів та презентують пацієнтам комплексне лікування.

Лікарі, які навчаються

Запитати у лікаря, як часто він їздить на майстер-класи чи семінари не соромно. Соромно довірити своє здоров’я дилетанту, який вивчився багато років тому та з тих пір не розвивається професійно.

Персонал шукає підхід до пацієнта

Стоматолог зобов’язаний вміти порозумітися із різними людьми, інакше лікування приречене на поразку. Це делікатні люди, які готові виявити терпіння, щоб завоювати вашу довіру.

У стоматології NikaDent Family лікарі знаходять спільну мову із різними пацієнтами, успішно мотивують навіть на складне та тривале лікування, підтримують своїх пацієнтів та ведуть їх впевнено до здорової усмішки.

Є необхідні обладнання та персонал для седації

Якщо ви плануєте лікування в медикаментозному сні, переконайтеся, що стоматологія має все необхідне для цього. Обладнання для седації, місце, де пацієнт прокидатиметься, анестезіолог-реаніматолог, обладнання для реанімації, договір із приватною швидкою допомогою, яка приїде у разі потреби.

Дотримуються санітарних норм

У стоматології не може бути пилу на підвіконнях або роботи без рукавичок та маски. Всі інструменти мають бути чистими, одноразові розхідники — одразу ж викидатися після використання.

Ціна

Коли йдеться про якісну стоматологію, не варто економити. У кращому випадку вам доведеться пізніше перелікувати зуби, у гіршому — може статися все, що завгодно. Дізнайтеся більше про стоматологію та ціни за посиланням: https://nikadent-family.com.ua/stomatologiya/.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Хвороби молочних зубів — які бувають?
Чому важливо регулярно відвідувати стоматолога?
Працівник ТЦК плюс стоматолог: на Хмельниччині прикрили корупційний тандем
Хмельничанин, відкриваючи пляшки зубами, встановив рекорд України

Читайте у цій рубриці


Коли потрібно замінювати зимові шини: сигнали для уваги
Новий модульний будинок за 3 дні: реальність чи міф
Вибір пральної машини: ключові аспекти та популярні бренди
Використання дріжджів для виготовлення алкогольних напоїв
FacebookTelegramViberWhatsAppX