Автоматизація фітнес-клубів — неминучий процес, що вимагає певних рішень

Автоматизація фітнес-клубів — неминучий процес, що вимагає певних рішень

Сучасні процеси вимагають сучасних рішень. Бізнес завжди йшов у ногу з часом, тому що це приносить хороший прибуток. Автоматизація процесів — це те, що було актуально завжди. Одна інвестиція в автоматизовані технології дає змогу потім уникнути зайвих розтрат і ризиків, а прибутку принесе багато. Справа ця недешева, але потрібна.

Фітнес-клуби також обладнуються різними сучасними технологіями. Автоматизация тренажерного зала — це невід’ємний процес. Він передбачає впровадження в комп’ютерну мережу закладу спеціальної програми. Різні розробники випускають різний продукт. Загальна назва таких програм — CRM-системи.

CRM-системи для фітнес-клубів — функціонал

Такі системи передбачають безліч функцій. Серед них основними вважаються такі:

  • Суворий облік документів (абонементів і карток) усіх відвідувачів залу. Сюди входять ПІБ, контактний телефон, електронна пошта, різні переваги клієнта тощо. Завдання адміністратора — ввести в базу даних, наприклад, абонемент відвідувача (він може бути пробним і діяти короткий час або постійним, розрахованим на рік). Також фіксуються візити клієнта в спортивний зал.
  • Контроль усього обладнання, підключеного до системи. Це не тільки інші комп’ютери. У спортивних залах ще застосовуються різні турнікети, принтери. Також CRM-системи керують системою безпеки. Система оплати теж контролюється цією програмою. Йдеться про безконтактну оплату.
  • Контроль за базою даних, до якої внесено дані про відвідувачів фітнес-клубу. Ці дані зберігаються в спеціальних віртуальних картках. У них є все: паспортні дані, інформація про хвороби, медичні картки тощо. Щоб знайти всю інформацію, адміністратору потрібно відкрити картку.

Є ще багато інших функцій, які застосовуються в CRM-системах.

Переваги CRM-систем для фітнес-клубів

Програми автоматизації, які застосовуються конкретно для таких закладів, мають такі переваги:

  • Надійність. Такі системи перевірені довгими роками служби. Вони довели свою якість.
  • Доступна ціна. Вона варіюється залежно від потреб клубу. Є дешеві ліцензії для невеликих спортзалів. Є преміум підписки, які серйозно розширюють функціонал.
  • Мобільний застосунок. У CRM-системах це часта практика.

Подібні програми з автоматизації — це правильний вибір для сучасного бізнесу.

З огляду на все вищесказане, автоматизація процесів стає незамінним інструментом у сучасному бізнесі. Впровадження CRM-систем у фітнес-клуби дозволяє значно підвищити ефективність роботи, знизити витрати та покращити якість обслуговування клієнтів. Це інвестиція, яка окупається швидко, приносячи значні переваги як для власників бізнесу, так і для його клієнтів. Використання сучасних технологій — це крок у майбутнє, який гарантує стабільність і розвиток у конкурентному середовищі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Сучасні технології в хірургії: роботи-асистенти на передньому краї медицини
Як працювати в задоволення: 5 корисних лайфхаків для ріелторів
Як визначити необхідні функції CRM-системи для вашого бізнесу
Можливості програми USAP ONLINE для бізнесу

Читайте у цій рубриці


Коли потрібно замінювати зимові шини: сигнали для уваги
Новий модульний будинок за 3 дні: реальність чи міф
Вибір пральної машини: ключові аспекти та популярні бренди
Використання дріжджів для виготовлення алкогольних напоїв
FacebookTelegramViberWhatsAppX