Поради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи

Поради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи

Отримання кредиту без довідки про доходи може здатися складним завданням, але це можливо. То яка саме може бути альтернатива довідки про доходи?

  1. Деякі банки можуть видати позику, якщо ви доведете свою платоспроможність, показавши документи на житло вбо транспортний засіб. Проте, в такому разі оформляється застава.
  2. Іноді, замість довідки про доходи, кредитор може поцікавитися місцем роботи та запитати номер телефону відділу кадрів або начальника, аби впевнитися в наданій вами інформації.
  3. При оформленні швидкого кредиту зазвичай не вимагають демонстрації довідки про доходи, вистачить паспорту та ІПН.
  4. Зазвичай нескладно отримати кредит на конкретну покупку: техніка, меблі, коштовний одяг та інше.
  5. Зверніться до поручителя. Це людина, яка гарантує вашу позику. Якщо ви не зможете погасити кредит, поручитель буде нести відповідальність за його погашення.

Де легше за все взяти кредит?

Найкращим варіантом оформлення кредиту без довідки про доходи буде онлайн формат. Багато мікрофінансових організацій готові видати кредит будь-якому повнолітньому громадянину України лише за умови надання паспорту та ідентифікаційного коду на перевірку. Та варто врахувати, що іноді онлайн кредити без довідки про доходи мають вищі процентні ставки, ніж позики з довідкою. Будьте готові до того, що вам доведеться платити більше.

Поради в оформленні позики

  • Працюйте над покращенням кредитної історії. Якщо ви плануєте отримати кредит в майбутньому, важливо розпочати покращення своєї кредитної історії вже зараз. Це можна зробити, вчасно сплачуючи рахунки за кредитами та борги, а також підтримуючи низький кредитний ліміт. Тоді шанси отримати позику навіть без довідки про доходи стають набагато вищими.
  • Порівняйте пропозиції. Перед тим, як взяти кредит, важливо вивчити пропозиції різних кредиторів. За допомогою спеціальних платформ, де можна порівняти умови різних фінансових організацій, оберіть найвигідніші.
  • Прочитайте уважно умови кредиту. Перш ніж підписати будь-який кредитний договір, уважно прочитайте всі умови. Переконайтеся, що ви розумієте процентну ставку, щомісячні платежі та будь-які штрафи або комісії, які можуть застосовуватися. Якщо що зверніться до фінансового консультанта.

Отже, дотримуючись цих порад ви зможете легко оформити будь-який кредит, навіть без довідки про доходи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Псевдооператор мобільної компанії оформив кредит на жінку із Хмельниччини
Особливості використання послуги «Плати Частинами» в застосунку GlobusPlus
Переваги інвестування у мобільну технологію: чому купувати iPhone варто навіть при обмеженому бюджеті
Жінку з Хмельниччини ошукав роботодавець, який займається криптовалютою

Читайте у цій рубриці


Особливості та вибір ноутбуків Hewlett Packard
Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
Стильний жіночий осінній одяг
FacebookTelegramViberWhatsAppX