Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон

Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон

Металопластикові вікна давно й активно витісняють дерев’яні на ринку. Це й не дивно, адже такі конструкції мають ряд переваг та дозволяють ефективніше зберігати тепло у квартирі чи будинку. Однак, багато хто все ще залишається відданим дерев’яним варіантам. Тому ми пропонуємо розібратися із перевагами пластикових вікон, порівнюючи їх із дерев’яними.

Теплоізоляційній властивості

У питанні теплоізоляції вирішальну роль відіграють декілька важливих моментів — якість склопакета, методика установки конструкції, тип ущільнювача. Однак, все одно пластикові вікна від компанії Віконна фабрика будуть гарантувати відмінні теплоізоляційні властивості. До того ж вікна із ПВХ профілю мають високу герметичність. У закритому положенні такі вікна не пропускатимуть повітря ні зовні, ні зсередини.

Рівень повітропроникності

У більшості випадків дерев’яні вікна асоціюються із величезними щілинами, які щороку потрібно заклеювати спеціальним скотчем. Однак, металопластикові вікна дозволяють забути про цю проблему, адже вони гарантують надійний захист від проникнення вітру та холодного повітря у квартиру чи будинок.

Як відомо, полівінілхлорид — це матеріал, що не пропускає повітря. Тому ви можете не хвилюватися про охолодження приміщення. Сучасні герметичні конструкції здатні «наглухо» закрити кімнату, не пропускаючи повітрообмін. Через це спеціалісти рекомендують періодично ставити на провітрювання такі вікна.

На противагу, дерев’яні вікна вважаються більш «дихаючими», адже цей матеріал є натуральним, має волокнисту структуру та здатен пропускати повітря. Однак, дерево не пропускає такої кількості кисню, що потрібен для людини, і ці вікна також потрібно ставити на провітрювання. Тоді чому б не вибрати металопластикові вікна та не полегшити собі проживання?

Особливості догляду

Основна перевага металопластикових вікон — жодної необхідності у регулярному догляді та фарбуванні. Дерев’яні вікна потрібно фарбувати чи лакувати двічі на рік, у той час, як металопластикові потрібно просто мити 1–2 рази на рік. Таким чином, ви будете економити свій час, енергію та кошти.

Термін експлуатації

Потрібно також порівняти й терміни експлуатації дерев’яних та металопластикових вікон. Ви можете ознайомитися із цим у списку:

  • пластикові вікна здатні прослужити до 40 років, дерев’яні вікна в цілому можуть прослужити так само, однак, потребують ретельно догляду;
  • пластик не піддається горінню, у той час, як дерево — піддається;
  • колір поверхні пластикового профілю з часом все ж здатен змінюватися, а дерев’яні вікна завдяки регулярному фарбуванню будуть мати більш естетичний вигляд тривалий час.

Отже, базуючись на нашому аналізі, ми можемо стверджувати, що пласткові вікна мають більше переваг, ніж дерев’яні варіанти. Замовляйте вікна від перевірених виробників та робіть своє житло затишним та теплим.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Сколько времени занимает остекление балкона
Оновлення вашого дому: вибір ідеальних вікон у Хмельницькому
На Хмельниччині судитимуть пенсіонера із кримінальним минулим
Як вибрати жалюзі день-ніч у спальню?

Читайте у цій рубриці


Необхідні прилади для сучасного магазину чи супермаркету
Особливості та вибір ноутбуків Hewlett Packard
Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
FacebookTelegramViberWhatsAppX