Як обрати самоскид для виконання робіт?

Як обрати самоскид для виконання робіт?

При виборі самоскида слід враховувати його основне призначення, яким є перевезення розсипчастих, пухких або дрібноштучних вантажів. Це можуть бути різні вантажі, що перевозяться насипом, як-от зерно, цукор, добрива або корми, що робить самоскид невід’ємною частиною сільського господарства. На маркетплейсі https://autoline.ua представлені моделі для будь-яких потреб.

Самоскиди широко застосовуються в комунальному господарстві для вивезення сміття, розбору снігових завалів і доставки піску для боротьби з обмерзанням вулиць. У будівництві вони використовуються для транспортування будівельного сміття та перевезення сипучих матеріалів.

Нині існує багато моделей самоскидів, які суттєво відрізняються за своїми характеристиками та мають свої особливості. Тому, перш ніж купити самоскид, варто ретельно все зважити.

Різновиди кузовів

  • Бункерний (класичний тип) — його використовують для перевезення робочих матеріалів, ґрунту, транспортування сміття. Він перекидається під ручне завантаження.
  • Платформа — прямий кузов, призначений для перевезення несипучих матеріалів. Він чудово підходить для модернізації або перевезення металобрухту.
  • Рухома платформа — більш технологічна версія класичної платформи, яка підвищує ефективність і мобільність і спрощує процес завантаження-вивантаження.

Існують різні способи нахилу кузова, такі як гідравлічний, шнековий, примусовий і за допомогою телескопічного підйомника.

Типи самоскидів

  1. Дорожні вживані самоскиди — найбільш універсальні і використовуються на дорогах загального користування. Вони мають низьку прохідність по бездоріжжю, але високий комфорт для водія і відмінний захист вантажу.
  2. Кар’єрні або позашляхові вживані самоскиди мають високу вантажопідйомність і можуть перевозити великі обсяги матеріалів. Вони досить повільні і не завжди підходять для пересування звичайними дорогами, часто використовуються з додатковим будівельним обладнанням.
  3. Землевози, що характеризуються підвищеною прохідністю і маневреністю, а також досить високою швидкістю пересування.
  4. Підземні самоскиди, які використовуються в умовах невеликого градуса нахилу стовбура і є найрідкіснішим і вузькоспеціалізованим видом вантажного транспорту.

Важливо також враховувати вантажопідйомність самоскида, маневреність, швидкість пересування та умови навантаження і розвантаження при виборі відповідної моделі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Міжнародні вантажоперевезення з компанією EA Logistic
Закупівля та доставка товарів з Китаю для українських бізнесменів
Вантажні перевезення Київ: надійність та оптимальність
Логістика морських перевезень: особливості та види договорів

Читайте у цій рубриці


Особливості та вибір ноутбуків Hewlett Packard
Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
Стильний жіночий осінній одяг
FacebookTelegramViberWhatsAppX