Вентилятори серії ВЕНТС ВКМ: надійність і висока ефективність для вашої вентиляційної системи

Вентилятори серії ВЕНТС ВКМ: надійність і висока ефективність для вашої вентиляційної системи

Вступ до вентиляторів серії ВЕНТС ВКМ

Сучасні технології роблять наше життя комфортнішим, особливо коли мова йде про створення оптимального мікроклімату в приміщенні. Вентилятори серії ВЕНТС ВКМ — це втілення надійності та ефективності, розроблені з урахуванням потреб сучасного ринку. Завдяки металевому корпусу з полімерним покриттям, ці вентилятори можуть встановлюватися на вулиці, не побоюючись ушкоджень від осадів.

Технічні характеристики та можливості

ВЕНТС ВКМ можуть похвалитися продуктивністю до 5260 м³/год, що робить їх ідеальним рішенням для систем приточно-витяжної вентиляції з різноманітним діаметром підключення (від 100 до 450 мм). Дана серія забезпечує ефективний обмін повітрям в діапазоні температур від –25 °С до +55 °С, демонструючи універсальність використання в різних кліматичних умовах.

Вибір для довготривалої експлуатації

Ключ до довговічності ВЕНТС ВКМ — використання високоякісних матеріалів та інноваційних технологій. Однофазні двигуни з зовнішнім ротором та рабоче колесо зі зворотно загнутими лопатями забезпечують надійність і високу продуктивність. Додатково, кожен пристрій проходить динамічну балансування, що гарантує стабільну роботу, безпеку та мінімальний рівень шуму.

Управління та регулювання

ВЕНТС ВКМ пропонують гнучкі можливості управління та регулювання. Завдяки можливості підключення зовнішнього пускача та використання тиристорного регулятора швидкості, користувачі можуть легко адаптувати продуктивність вентилятора до своїх потреб. Для автоматизації системи можна встановити регулятори температури, термостати та таймери, що спрощує управління вентиляцією.

Легкість монтажу та використання

Монтаж вентиляторів серії ВЕНТС ВКМ не вимагає спеціальних знань або інструментів, завдяки чому їх можна легко встановити на будь-яку поверхню за допомогою монтажних кронштейнів, що йдуть в комплекті. Використання гнучких вставок на кожному патрубку дозволяє мінімізувати передачу вібрації та шуму.

Ваш надійний вибір з vents-shop

Інтернет-магазин ВЕНТУС пропонує вентилятори ВЕНТС ВКМ з 2007 року, забезпечуючи якість та надійність кожного продукту. Здійснюючи покупку на нашому сайті, ви отримуєте не лише високоякісне обладнання, а й детальну консультацію та підтримку. Вибираючи ВЕНТС ВКМ, ви обираєте комфорт, ефективність та безпеку для своєї вентиляційної системи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Мешканців Хмельниччини закликають зачиняти вікна: регіони країни накрив пил із Сахари
Оптимальний вибір вентилятора для ванної: що потрібно знати
На Різдво на Хмельниччині зафіксовано кілька температурних рекордів
Як вибрати кондиціонер спліт-систему

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX