Діодний лазер для епіляції та лазер для видалення тату

Діодний лазер для епіляції та лазер для видалення тату

Апаратні методи набувають все більшого поширення у галузі косметології, дозволяючи пропонувати клієнтові ефективне та безболісне видалення волосся. Маючи сучасний діодний лазер для епіляції, фахівець збільшує клієнтську базу та прибутковість власного бізнесу. Ще однією популярною послугою є видалення перманентного макіяжу та неактуальних татуювань. Для цього краще купити лазер для виведення тату, запропонувавши пацієнтам якісно новий досвід. Компанія Prime Laser випускає обидва типи апаратури, яку можна придбати за вигідною вартістю.

Діодний лазер для епіляції у Львові

Перед походом до басейну, сауни, перед пляжним сезоном або просто з естетичних міркувань клієнти звертаються до косметолога з запитом на видалення волосся. Щоб задовільнити цей запит, раціонально купити діодний лазер — прилад, який дозволяє швидко та якісно виконувати епіляцію. Компанія «Праймлазер» (Україна) виготовляє таку техніку з VCSEL діодним блоком, який порівняно з класичною конструкцією дає більшу потужність, отже працює ефективніше. Одно- та трьоххвильові машинки такого типу потребують менш прецизійного охолодження, вирізняються компактністю розмірів та широкою сферою використання.

Скільки коштують лазери діодні залежить від комплектації, потужності, конструктивних особливостей і робочих можливостей приладу:

  • однохвильова машинка 810 нм вартістю від 316 тис грн підійде для роботи з основною частиною клієнтів, що мають світлу шкіру і темний волосяний покрив;
  • трьоххвильовий діодний лазер — більш універсальний апарат, який дозволяє працювати з більшістю фототипів, зокрема підходить для видалення світлого волосся.

При купівлі у безпосереднього виробника ціна на діодний лазер буде максимально вигідною. В рейтингу устаткування «Праймлазер» також присутні ЕЛОС-системи, що поєднують метод фотоепіляції та радіохвильовий вплив. Таке обладнання має скануючий SHR-режим та режим штампу, що дає косметологові вибір методу епіляції залежно від зони обробки, чуттєвості шкіри та інших параметрів. Його можна придбати з безкоштовною відправкою до Львова або у будь-яке інше місто (Харків, Одеса, Київ), причому існує можливість придбання устаткування у розстрочку.

Лазер для видалення тату в Києві

Донедавна основним і єдиним засобом видалення перманентного макіяжу або татуювань був ремувер. За відсутності альтернативи клієнтам доводилося терпіти біль, пошкодження шкіри та інші дискомфортні обставини. Сучасний наноімпульсний лазер для видалення татуажу брів ефективно вирішує цю проблему, дозволяючи позбуватися пігменту швидко та безболісно. Прилад формує імпульс, що, проникаючи у шкіру, руйнує темний або кольоровий пігмент, частинки якого безпечно виводяться з організму. Таким чином можна виконувати освітлення старих чи невдалих татуювань на тілі, а також безпечно видаляти татуаж навколо очей та губ.

Неодимові лазери для видалення тату від виробника забезпечують наступні переваги:

  • широкий вибір моделей: від компактних YAG-лазерів до потужних стаціонарних Active Q-switch систем з моноімпульсним режимом;
  • демократична ціна на лазер для видалення тату;
  • гарантія якості;
  • професійні консультації з вибору техніки;
  • використання приладу для додаткових послуг (карбоновий пілінг, видалення акне і інших дефектів).

У Prime Laser можна не тільки вигідно купити лазер для видалення тату з доставкою в Запоріжжя, Дніпро або інше місто, але й отримати доступ до безкоштовних курсів базової підготовки майстрів з навчанням на конкретному приладі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Які матеріали має мати майстер для перманентного макіяжу?
Переваги та побічні ефекти лазерної епіляції
Омолодження шкіри за допомогою фракційних лазерів: сучасні технології та методики
У Шепетівці за речами та татуюваннями просять опізнати чоловіка, тіло якого виявили в приміщенні вокзалу

Читайте у цій рубриці


Ідеальні аксесуари для автомобіля в якості подарунка
Особливості застосування електричного лобзика в домашньому господарстві
Суші для дітей: корисні і безпечні рецепти
Автоматизація фітнес-клубів — неминучий процес, що вимагає певних рішень
FacebookTelegramViberWhatsAppX