Чому важливо регулярно відвідувати стоматолога?

Чому важливо регулярно відвідувати стоматолога?

Не дарма вважається, що зубний біль є одним із найсильніших та найнеприємніших. Іноді його просто неможливо терпіти і жодні знеболювальні препарати не допомагають. Однак, уникнути таких неприємних відчуттів можна, якщо регулярно відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів. У цій статті ми поговоримо про важливість регулярних візитів до стоматологів для дорослих та дітей.

Переваги профілактичних оглядів у стоматологічній клініці

Звісно, багато пацієнтів розуміють, що краще запобігати розвитку захворювання, аніж потім займатися тривалим лікуванням. Наприклад, виявивши карієс на ранніх стадіях, ви зможете обмежитися вибором іншої зубної пасти, якісного ополіскувача та дотримуватися інших профілактичних заходів, а не пломбувати відразу зуб.

Крім цього, якщо навіть і потрібна пломба, краще поставити її на ранньому етапі. Це буде менш болісно та обійдеться значно дешевше. Крім цього, ми б хотіли зазначити усі важливі переваги у профілактичному відвідуванні стоматолога:

  • можливість запобігти виникненню неприємного запаху із рота, просіданню ясен, розвитку пародонтозу;
  • можливість виявити на ранніх стадіях такі хвороби, як герпес, діабет, ВІЛ;
  • ви можете показати приклад своїм дітям, сформувавши для них картинку правильності дій щодо догляду за ротовою порожниною;
  • нівелювання розвитку вторинних інфекцій, які можуть спровокувати серйозні хвороби зубів.

Тому не варто чекати, доки зуби почнуть вас турбувати, краще заздалегідь звертатися до стоматологічної клініки Royal Dental, щоб пройти профілактичний огляд та виявити потенційні ризики.

Як відбувається сучасна діагностика у стоматолога?

Діагностика у стоматолога може здійснюватися кількома методами. Звісно, лікар буде оглядати ротову порожнину. Але крім цього, він може здійснити комп’ютерний огляд, щоб пересвідчитися у відсутності серйозних захворювань або визначенні стадії певної патології та її темпу розвитку.

Також у сучасній діагностиці не обійтися без панорамного 3Д знімка зуба, що також допоможе визначити ступінь захворювання. Завдяки знімкам лікарі можуть побачити ті місця, що є недоступними для людського ока. На ранніх стадіях карієсу, пульпіту, кісти, пухлин, допоможе комп’ютерна томографія.

Тому радимо записуватися на профілактичні огляди не рідше, ніж один раз на 5–6 місяців. Звернувшись в Royal Dental, ви отримаєте якісну діагностику, визначення можливих проблем із яснами чи зубами та зможете зменшити ризики розвитку захворювань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоХвороби молочних зубів — які бувають?
Працівник ТЦК плюс стоматолог: на Хмельниччині прикрили корупційний тандем
На Хмельниччині понад 2000 хворих на туберкульоз: як отримати безоплатно меддопомогу
Комплексний підхід UADenta до лікування зубів
Як відбувається діагностування причин безпліддя
Чищення зубів

Читайте у цій рубриціВеликодні букети: символіка та особливості
Поради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи
Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон
Інтернет-магазин одягу Блават
Міжнародні вантажоперевезення з компанією EA Logistic
Олімп військових інструментів: огляд товарів від Olvicom
FacebookTelegramViberWhatsAppX