Історія розвитку японських мінітракторів Kubota

Історія розвитку японських мінітракторів Kubota

Кубота Corporation — японська компанія, що базується в Осаці та виготовляє трактори та іншу важку техніку. Японське слово Kubota — прізвище засновника компанії. У 1890 році Гонширо Кубота заснував свій металургійний завод у віці всього 19 років і зрештою перетворився на міжнародну компанію. Корпорація пишається своєю історією, яка включає понад 120 років високоякісного виробництва. Весь свій бізнес компанія підтримує високі стандарти якості, пишається своїми принципами та усвідомлює свою відповідальність перед своїми клієнтами. Японська компанія вже давно виробляє техніку, яка надійна, довговічна, невибаглива та готова до важкої роботи. Запчастини Кубота такі ж надійні, як і самі мінітрактори бренду.

В 1953 керівництво компанії вирішило створити відділ для виробництва землерийної техніки, в 1960 з’явилися перші трактори даного бренду, саме вони надалі принесуть йому світову славу. Ці компактні та потужні машини були призначені для використання на невеликих фермах, садівницьких ділянках та інших місцях, де була потрібна невелика, але ефективна сільськогосподарська техніка. Вони швидко завоювали популярність завдяки своїй надійності, простоті використання та зручності обслуговування. Бренд приділяє особливу увагу деталям, тому на Кubota D722 запчастини як і на інші моделі двигунів такі стійкі та надійні.З моменту свого першого представництва в Індонезії у 1972 році компанія Kubota поступово вийшла на світовий ринок.

Компанія Kubota пропонує широкий спектр компактних тракторів. Вони використовуються на місцевому рівні в сільськогосподарському та промисловому виробництві, відрізняються компактністю, потужністю та продуктивністю. Якщо вийшов з ладу двигун Кubota D1105, запчастини для ремонту легко можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині.

Технологічні переваги тракторів Кубота

Мініатюрні трактори Kubota не тільки зберігають продуктивність і маневреність, але й можуть виконувати сільськогосподарські роботи, що вимагають великого тягового зусилля. До речі, за 60 років еволюції тракторів розробники бренду створили низку унікальних технологій:

  • широкий вибір трансмісій із різною потужністю;
  • механізм двошвидкісного повороту, який плавніше входить у круті віражі навіть на великих швидкостях;
  • система автоматичного контролю вирівнювання балансує техніку навіть на нерівному або м’якому ґрунті, щоб та не переверталася;
  • інтелектуальна система KSAS ефективніше дозволяє займатися сільським господарством;
  • Kubota регулярно розробляє нове навісне обладнання, яке покращує ефективність та робочі можливості мінітракторів.

Компанія також розширила свій асортимент, пропонуючи різні моделі мінітракторів з різними розмірами та характеристиками, щоб задовольнити потреби різноманітних клієнтів. Запчастини Kubota V1505 та двигуни інших моделей мають багаторічну гарантію виробника, головне — купувати тільки оригінальну продукцію. Придбати запчастини на мінітрактор Кубота можна в інтернет-магазині Агрокейс.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПопулярність китайських автомобілів на українських дорогах
Як UKR PARTS допомагає власникам автомобілів з підбором та покупкою запчастин
У Шепетівському парку встановили яскраву конструкцію для доброї справи
І побраталися, і допомогу отримали: делегація із Шепетівки повернулася з Німеччини
Як відремонтувати авто чи придбати нове під час карантину
У поліцію звернулися жертви шахраїв із Шепетівщини

Читайте у цій рубриціСтворення спортивного газону: як вибрати насіння, де купити?
Які матеріали має мати майстер для перманентного макіяжу?
Як обрати самоскид для виконання робіт?
Популярність китайських автомобілів на українських дорогах
Матеріальна допомога від держави: в якому банку краще відкрити рахунок на соціальні виплати
Професійні м’ясорубки в Україні
FacebookTelegramViberWhatsAppX