Економія електроенергії та зручність при використанні сходових реле (реле часу)

Економія електроенергії та зручність при використанні сходових реле (реле часу)

Цей пристрій збереже ваші ресурси в прямому та переносному значенні — дозволить не відволікатися на дрібниці й скоротить витрати електроенергії. Невелике й недороге реле часу, вірний помічник, вчасно ввімке все, що має бути ввімкнено. І вимкне, коли настане пора.

Коли потрібне реле часу

Чи пробували ви порахувати, скільки часу витрачаєте на такі щоденні дії як вмикання та вимикання освітлення у дворі, активізація поливу газону, запуск опалення тощо?

Здавалося б, такі прості задачі не викликають труднощів. Але на практиці важко втримати все це в пам’яті, і ще важче встигнути вчасно зробити.

Саме для цього було створене електронне реле часу — щоб контролювати роботу обладнання за заданими параметрами без постійного втручання людини.

Детальніше про функції

Кажучи про конкретні зручності, які забезпечує реле часу, можна привести такі приклади:

  • Ввімкнення системи підігріву підлоги перед вашим поверненням додому. За допомогою пристрою ви можете налаштувати щоденну регулярну схему роботи системи або задати певні проміжки часу, в які підігрів працюватиме та робитиме перерви.
  • Активація в темну пору доби освітлення на сходах (звідси й назва — сходове реле), в коридорах, на ґанку та в інших зонах, що потребують освітлення.
  • Затримка згасання освітлення після вимикання. Ви можете залишити світло в дитячій кімнаті на годину чи дві, і воно само згасне, коли час, позначений у реле, мине.
  • Вмикання підігріву в інкубаторі, теплиці тощо.
  • Організація режиму роботи кліматичної техніки.

Робоча схема сходового вимикача може бути побудована таким чином, щоб на кожен день тижня утворювався свій, особливий графік освітлення (підігріву, блокування і т.ін.).

Які бувають реле часу

За ознакою періодичності можна умовно виділити чотири основних види реле.

Циклічні

Розраховані на постійне повторення одного й того ж циклу роботи, запрограмованого користувачем. Широко застосовуються в виробництві, але в побуті їх теж використовують. Вони можуть регулювати режим періодичного ввімкнення та вимкнення водяних насосів, опалення, вентиляції.

Добові

Сфера застосування схожа з попереднім видом, але змикання й розмикання ланцюга відбувається не циклічно. Воно залежить від того, як налаштувати реле часу. Тобто користувач задає часові інтервали, відповідно яких реле запускає та зупиняє роботу приладів протягом доби. Потім усе повторюється.

Тижневі

Ритм роботи в цьому випадку має періодичність довжиною в тиждень. Режим завдається на кожний день окремо, і в різні дні він може суттєво відрізнятися. Це особливо помітно, якщо порівняти будні та вихідні дні.

Наряду з моделями, що затримують включення чи виконують іншу вузькоспрямовану задачу, в EServer можна купити багатофункціональне реле часу, здатне працювати в різних режимах.

Астрономічні

Схема роботи пов’язується з географічним розташуванням місцевості й, відповідно, часом сходу й заходу сонця. Таким чином освітлення вмикається точно за світловим режимом. Ідеальні для освітлення тротуарів, дорожніх вказівників, реклами на вулицях.

Розміщення

За способом розміщення розрізняють розеткові моделі та ті, що монтуються на DIN-рейку в електричний щит чи монтажну коробку. В першому випадку йдеться про регулювання роботи одного приладу, ввімкненого в певну розетку. До другого може бути підключене ціле відгалуження електросистеми. Наприклад, усі засоби освітлення, розміщені в певному приміщенні.

В інтернет-магазині EServer представлений широкий асортимент електронних реле часу, що відповідають різним потребам. Сфера їх застосування охоплює житловий сектор та промислові електричні установки. Про кожен зразок та його функціонал вам залюбки розповість досвідчений консультант. Запитуйте, ми відповімо!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині діти вже місяць сидять без світла в будинку: батьки не відреагували на заклики поліції 
Сільській раді на Шепетівщині після втручання прокуратури буде повернуто понад 160 тисяч гривень
Нічна гроза та пориви вітру знеструмили частину Хмельниччини
Хмельницькобленерго закликає економити електроенергію у вечірні години
На Хмельниччині через пориви вітру знеструмлено 96 населених пунктів
На Хмельниччині через пориви вітру без електрики лишилися близько 11 тисяч споживачів

Читайте у цій рубриціЯк зрозуміти, який корм підходить вашому котику
Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе
Електро каміни: види та переваги
Технології мотоциклетної техніки
Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
Віртуальні консультації лікарів: зручний і швидкий доступ до медичної допомоги
FacebookTelegramViberWhatsAppX