Обмінники криптовалюти — як знайти найвигідніший курс та умови?

Обмінники криптовалюти — як знайти найвигідніший курс та умови?

Багато сучасних людей пробують свої сили в абсолютно новому для себе напрямку торгівлі криптовалютами. Якщо раніше торгівля здійснювалася переважно з акцентом на цінні папери та дорогоцінні метали, то сьогодні у тренді саме крипта. Зумовлено це високою волатильністю такого виду грошей, основою чого є повна децентралізованість усіх криптовалютних фінансових систем та комерційне регулювання цінності. Простіше кажучи, вартість цифрових монет ніяк не прив’язана до ціни фіатних (за декількома специфічними винятками), а зміна попиту чи пропозиції на ринку спричиняє відповідні коливання цінності.

Щоб не просто торгувати криптовалютами, а отримувати від цього очікуваний прибуток та поступово покращувати своє матеріальне становище, необхідно правильно вибрати посередника, через якого здійснюватимуться всі транзакції на обмін криптовалюти Івано-Франківськ. Краще, якщо на одній платформі надані оптимальні умови. Такі найпростіше знайти, якщо вибрати обмінник криптовалюти. З криптовалютними біржами та Р2Р сервісами робота набагато складніша і менш прибуткова.

Де дізнатися про актуальний курс крипти на сьогодні?

Обмінників у мережі Інтернет представлено тисячі видів. Однак треба враховувати, що умови в них відрізняються, до того ж далеко не рідкість — фішингові, фейкові сайти, інші ресурси, де працюють несумлінні посередники. Тому важливо актуалізувати інформацію щодо курсу криптовалют, які планується обміняти, лише на перевірених ресурсах. Такими можуть бути:

  • оглядові сервіси, де регулярно оновлюються графіки та ведеться аналітика;
  • моніторингові сайти, на яких надаються рейтинги найнадійніших криптовалютних обмінників та шахрайських сайтів;
  • тематичні форуми з інвестування, трейдингу, криптовалюти.

У будь-якому випадку має бути проведена і власна перевірка обмінників, які привернули увагу, щоб переконатися в прозорості всіх умов.

Як перевірити обмінник криптовалют на надійність?

Щоб не розчаруватися в результаті обсягу прибутку після першої угоди та повністю виключити ризик втрати своїх грошей на користь аферистів, важливо при виборі сервісу для обміну криптовалют провести перевірку за такими пунктами:

  • Кількість доступних послуг. Тільки через криптовалютні обмінники, які ведуть масштабну діяльність, надається кілька форматів роботи. Тут зазвичай є можливість здійснювати обмін крипти онлайн, на або за готівку, в автоматичному режимі обробки заявки або ручному. Чим більше можливостей та функцій — тим краще.
  • Кількість валютних пар. Активно займатися трейдингом, грамотно диверсифікувати ризики та отримувати очікуваний прибуток можна лише за умови, що є можливість оперувати великою кількістю різних видів валют. Тому кращим буде той обмінник крипти онлайн, де заявлено кілька сотень валютних комбінацій, складених з електронних, цифрових, фіатних грошей.
  • Комісія. Цей момент потребує окремої уваги. Річ у тому, що різні компанії працюють за різною системою. В одних комісія показується окремо, користувач чітко розуміє, який відсоток суми угоди з нього зніметься при конвертації. В інших компаніях всі процеси розрахунків спрощуються внаслідок того, що компанія закладає свій прибуток до загального валютного курсу. Цей нюанс важливо враховувати, підбираючи вигідніші умови для угоди. На практиці може виявитися, що курс, який, на перший погляд, менш вигідний, за відсутності додаткової комісії принесе найбільший прибуток.

У плані надійності та безпеки сервісу визначальними будуть такі показники, як швидкість відповіді представників служби підтримки, кількість каналів для зв’язку, наявність алгоритмів шифрування даних на платформі, а також можливість індивідуального налаштування режимів верифікації платежів. Якщо планується використовувати один і той же криптовалютний обмінник на постійній основі, то не зайвим уточнити умови програми лояльності, щоб розуміти, наскільки вигіднішим у майбутньому буде проведення всіх транзакцій, наприклад, внаслідок зниження розміру комісії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДва роки та 200 000 клієнтів: результати роботи Web3-сервісу Trustee Plus
Мешканець Хмельниччини погорів на крипті
Торгівля криптовалютою — перші кроки
Обіцяли надприбутки: на Хмельниччині жінка невдало інвестувала у криптоактиви
Таке в Україні задокументували вперше: нардеп дав хабаря у криптовалюті
Обмін криптовалюти на традиційні гроші: швидкі та безпечні рішення

Читайте у цій рубриціСтворення спортивного газону: як вибрати насіння, де купити?
Які матеріали має мати майстер для перманентного макіяжу?
Як обрати самоскид для виконання робіт?
Популярність китайських автомобілів на українських дорогах
Матеріальна допомога від держави: в якому банку краще відкрити рахунок на соціальні виплати
Професійні м’ясорубки в Україні
FacebookTelegramViberWhatsAppX