Особливості предметної фотосесії: що треба знати

Особливості предметної фотосесії: що треба знати

Коли говорять про професійну фотографію, зазвичай мають на увазі фотосесії для людей або пейзажну зйомку, можливо. ще стрит-фото. Однак фото предметка стає все більш затребуваною, оскільки постійно зростає кількість інтернет-магазинів та тому, що будь-яка річ продається краще, якщо вона справді добре сфотографована.

Предметна зйомка: що до неї входить

Професійний фотограф робить так, щоб продукт виглядав максимально привабливо — у такому разі покупець точно відчує бажання його придбати. Важливими є всі моменти, від правильно виставленого світла до фону. Крім того, останнім часом входять у моду креативні фото, які при цьому мають виконувати те саме завдання. Ось основні особливості предметної зйомки:

  • річ обов’язково фотографується з різних ракурсів, щоб покупець міг розгледіти її з усіх боків;
  • особливе значення має робота зі світлом, оскільки зйомка передбачає високу деталізацію;
  • фотограф може бути універсалом, а може працювати тільки з технікою, ювелірними виробами, взуттям тощо. Кожен замовник сам обирає варіант, який для нього привабливіший.

Існує також кілька основних різновидів таких фотозйомок. Наприклад, якщо йдеться про каталожну зйомку, то зазвичай фотографії робляться на білому тлі, щоб їх зручно було розміщувати в каталозі інтернет-магазину. Фотограф передає як колір, так і фактуру предмета, а оскільки це базове рішення, яке не потребує додаткових зусиль та робиться за шаблоном, воно має мінімальну вартість.

Рекламна фотозйомка передбачає високий рівень креативності, зазвичай для неї використовується додатковий реквізит та різноманітні ефекти. Як правило, фотографуються товари не лише окремо, а й групою. Зрозуміло, рекламна зйомка обійдеться дорожче, ніж звичайна, це абсолютно логічно.

Усі фотографії, які робить професійний фотограф, обов’язково ретушуються. щоб показати річ з ще більш привабливою стороною. Є стандартна ретуш, яка входить у вартість, але також є і постпродакшн — це більш кропітка і, відповідно, дорожча робота, яка вплине на вартість фотосесії.

Також на неї впливає і ряд інших факторів, наприклад, кількість предметів, які потрібно сфотографувати, вид фотозйомки та багато іншого. Як правило, остаточну вартість у студії називають вже після того, як дізнаються про всі потреби та побажання клієнта. Найнижчим буде базовий тариф, від якого відштовхуються при розрахунках. При стандартних замовленнях можна сміливо розраховувати саме на неї.

Звернення до професіоналів як правильний вибір

Якщо фотостудія пропонує предметну зйомку, це означає, що в ній працюють люди. що спеціалізуються саме на цьому виді фотосесій. Це справді важливо. оскільки людина, яка просто фотографує все, не підійде — предметка має свої особливості, які слід враховувати.

Другий плюс професійної студії — це наявність всього необхідного обладнання,зокрема, освітлювальних приладів. Це означатиме, що фотограф готовий розпочати свою роботу негайно. Але не варто думати, що фотографії клієнт отримує в той же день — їх дійсно необхідно обробити, а на це потрібен час.

Співпраця з професіоналами приваблива ще й тим. що вони завжди готові дотримуватися фірмового стилю, при цьому вони мають власний креативний реквізит. Вони обов’язково дотримуються термінів, а київська студія InLight PRODUCTION, наприклад, видає клієнту результат навіть раніше.

Бажання замовити якісні фотографії для свого бренду та інтернет-магазину — це правильне рішення. Професійні фото — це вкладення в імідж та пряме збільшення продажів, тому економити на них та робити самостійну зйому точно не варто.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоФотосесія як цікавий подарунок
Якщо є здібності до фотографії — читай статтю та почни свій розвиток
Який бізнес можна започаткувати з допомогою держави?
У Шепетівці показали «Обличчя логістики ЗСУ»
У Шепетівському районі родина волонтерів висадила ще одне лавандове поле
У Шепетівському районі «лавандове поле» допоможе Збройним силам України

Читайте у цій рубриціПрофесійна підтримка: роль центру психологічної допомоги в Києві
Як зрозуміти, який корм підходить вашому котику
Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе
Електро каміни: види та переваги
Технології мотоциклетної техніки
Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
FacebookTelegramViberWhatsAppX