Акустичні кабелі у магазині Showtime: Для дому, професійної діяльності

Акустичні кабелі у магазині Showtime: Для дому, професійної діяльності

Для повноцінного функціонування аудіо- та відеообладнання та передачі якісного сигналу необхідно використовувати спеціальний пристрій, який передає звукові сигнали від підсилювача до акустичних систем — акустичні кабелі. В Україні купити ці вироби в асортименті пропонує інтернет-магазин Showtime.

Акустичні кабелі: Сфери застосування, основна функція, типи та характеристики

Кабелі цього типу використовуються у різних сферах діяльності кожної людини, починаючи від домашніх аудіо/відео систем, закінчуючи концертними майданчиками та професійними студіями звукозапису. Основна функція акустичних кабелів полягає у передачі звукових сигналів без спотворень та втрат, що вкрай важливо для збереження якості звучання музики, мови та різноманітних, у тому числі унікальних звукових ефектів. Якість звуку залежить від типу та характеристики властивостей вибраного акустичного кабелю.

Типи акустичних кабелів в асортименті Showtime

У нашому магазині представлений широкий вибір акустичних кабелів будь-якого типу, кожен з яких має свої особливості та призначений для певних цілей.

Монтажний

Найчастіше акустичні кабелі цього типу використовують для монтажу в стіну, стелю або підлогу. Він має міцну ізоляцію, яка захищає його від зовнішніх впливів та забезпечує довгий термін служби.

Прозорий

Цей тип кабелю характеризується своєю особливістю — він має прозору оболонку, що дозволяє без проблем приховати його за меблями чи під килимом, зберігаючи естетику приміщення.

Екранований

Забезпечує захист від зовнішніх електромагнітних перешкод за умов високого електромагнітного шуму або поблизу інших електронних пристроїв.

Ультрагнучкий

Для встановлення у важкодоступних місцях та для рухомих акустичних систем фахівці Showtime рекомендують вибрати ультрагнучкий акустичний кабель.

Коаксіальний

Особлива конструкція акустичного кабелю забезпечує передачу сигналу з мінімальними втратами, тому він ідеально підходить для аудіофілів і професійних звукозаписуючих студій.

Акустичні кабелі у магазині Showtime: Для дому, професійної діяльності

Як вибрати гарний акустичний кабель?

При виборі акустичного кабелю важливо звертати увагу на його технічні характеристики, такі як кількість жил та переріз. У магазині Showtime представлені кабелі з різними характеристиками та властивостями. Так, наприклад, ви можете вибрати стандартний кабель або в конфігурації бівайринг:

  • з необхідною кількістю жил — від 1 до 32, та перетином — від 0,75 до 10 мм²;
  • різної довжини — від готових виробів до погонних метрів або бухт.

Це дозволяє покупцям максимально точно розрахувати довжину акустичного кабелю, щоб уникнути зайвих витрат. Вибирайте оптимальний варіант залежно від вимог та особливостей вашої аудіо- або відеосистеми.

Магазин Showtime пропонує акустичні кабелі з конекторами або без них. Гнучкість у підключенні кабелю до різних аудіо/відео пристроїв забезпечують конектори різного типу:

  1. Speakon — використовується у професійному аудіообладнанні для надійного з’єднання та захисту від випадкового вимкнення.
  2. RCA — доступний і простий у використанні для домашніх аудіосистем та телевізорів.
  3. Банановий конектор — цей тип забезпечує надійне з’єднання між пристроями, запобігаючи обривам та спотворенню сигналу.
  4. Вилковий конектор — широко поширений та зручний у використанні, особливо у стандартних аудіосистемах.

Купити з доставленням у Києві акустичний кабель для дому або професійної діяльності пропонує онлайн магазин Showtime, у нас ви можете замовити товар з доставленням в будь-який регіон України. Широкий вибір кабелів різних типів та колірних рішень, професійна консультація наших фахівців допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для вашої аудіо/відео системи, забезпечуючи високу якість звучання та зручність використання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк вибрати найкращі колонки на стелю для домашнього кінотеатру
У Шепетівці вирахували крадія мідного кабелю
Гофровані труби – універсальний варіант для монтажу проводки
Акустична система для автомагнітоли: гармонія звуку на дорозі
Фідери: особливості та призначення
Сабвуфери для використання в домашніх умовах

Читайте у цій рубриціПрофесійна підтримка: роль центру психологічної допомоги в Києві
Як зрозуміти, який корм підходить вашому котику
Які види жировловлювачів підходять для ресторанів та кафе
Електро каміни: види та переваги
Технології мотоциклетної техніки
Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
FacebookTelegramViberWhatsAppX