Як набрати більше переглядів в Інстаграм

Як набрати більше переглядів в Інстаграм

Instagram — одна з найпопулярніших соціальних медіаплатформ, що налічує более 1 миллиарда ежемесячных активных пользователей. З такою величезною аудиторією не дивно, що компанії, впливові особи та персональні бренди прагнуть отримати більше переглядів та залучення до своїх постів у Instagram.

Але з урахуванням того, що за день публікується понад 95 мільйонів фотографій та відео, виділитися у стрічці Instagram, безумовно, непросто. Менше 10 % передплатників, як правило, бачать кожен пост, тому спроба перемогти алгоритм вимагає стратегії та зусиль.

У цій статті ми наведемо поради та перевірені методи для збільшення кількості переглядів та залучення до Instagram. Незалежно від того, чи хочете ви розвивати свій особистий бренд чи просувати свій бізнес, ці методи допоможуть вам максимально збільшити охоплення та встановити зв’язок із більшою аудиторією.

Оптимізуйте свій профіль

Ваш профіль — це перше, що бачать люди, заходячи на вашу сторінку в Instagram, тому важливо, щоб він відповідав вашому бренду та залучав вашу цільову аудиторію. Ось кілька порад щодо оптимізації профілю:

 • Заповніть біографію релевантними ключовими словами та посиланням на ваш сайт або цільову сторінку. Це дасть глядачам більше контексту під час перегляду вашого профілю.
 • Виберіть картинку та опис профілю, які відображають індивідуальність вашого бренду та стиль контенту. Покажіть свій логотип, якщо він є.
 • Організуйте обкладинки та створіть привабливі ролики, в яких буде представлений ваш найкращий контент. Цей контент автоматично відтворюватиметься, коли люди відвідують ваш профіль.
 • Використовуйте чіткий та послідовний брендинг на фото профілю, в основних моментах, біографії та контенті. Це допоможе зміцнити впізнаваність вашого бренду.
 • Додайте відповідну інформацію про місцезнаходження та контактну інформацію, наприклад, електронну пошту або номер телефону, щоб глядачі могли зв’язатися з вами.

Оптимізація цих ключових елементів профілю створює гарне перше враження у нових відвідувачів та допомагає конвертувати перегляди профілю у залучених передплатників.

Стратегічне використання хештегів

Хештеги дуже важливі для виявлення у Instagram. Використання релевантних та популярних хештегів допоможе зробити так, щоб ваш контент побачили люди, які ще не стежать за вами.

 • Вивчіть хештеги, які відповідають вашій ніші та стилю контенту. Шукайте хештеги з високою залученістю та трафіком.
 • Змішуйте загальні хештеги, наприклад #foodie або #travel, з конкретними, такими як #NYCpizza або SanFrancisco, щоб охопити як широку, так і цільову аудиторію.
 • Використовуйте максимально допустимі 30 хештегів на пост, щоб він мав більше шансів з’явитися в пошуковій видачі.
 • Створюйте унікальні фірмові хештеги, наприклад, #LivingLifeAnthropic, які ваша аудиторія зможе використовувати для взаємодії з вами.
 • Використовуйте інструменти аналітики хештегів, щоб визначити найкращі хештеги для охоплення вашої аудиторії.

Стратегічне використання фірмових, популярних та нішевих хештегів є ключовим фактором для появи в пошуковій видачі по різних хештегах і може значно збільшити кількість переглядів. Але будьте обережні і не використовуйте нерелевантні хештеги, щоб просто спробувати обдурити систему.

Публікуйте матеріали в оптимальний час

Час публікації контенту може дуже вплинути на те, скільки людей його побачать. Постінг у той час, коли ваша цільова аудиторія найактивніша на Instagram, призведе до збільшення охоплення та залучення.

 1. Перевірте аналітику Instagram, щоб дізнатися, коли ваші існуючі передплатники найбільш активні у додатку. Це залежить від демографічної приналежності.
 2. Загалом ранній ранок, близько 8–9 годин ранку, і вечір, близько 5–6 годин вечора, як правило, характеризуються вищою залученістю аудиторії.
 3. Плануйте заздалегідь за допомогою інструментів планування, щоб можна було легко розміщувати їх у піковий час без необхідності робити це вручну.
 4. Проаналізуйте свої пости протягом кількох тижнів, щоб визначити, у який час вони викликають найбільший відгук у вашої унікальної аудиторії.
 5. Постійно публікуйте пости в ці пікові моменти, щоб закріпити очікування передплатників.

Хоча своєчасний та якісний контент завжди є ключовим фактором, час публікації може надати вашому контенту значного імпульсу. Тому будьте стратегічно обережні з вибором часу, щоб досягти максимальної видимості.

Взаємодія з аудиторією

Щоб отримати більше переглядів у Instagram, потрібно залучити існуючих передплатників та побудувати стосунки. Ось кілька способів підвищити залученість:

 • Відповідайте на коментарі та питання до ваших постів — це показує, що вам не байдуже.
 • Ставте лайки та залишайте змістовні коментарі до постів передплатників — це зміцнює доброзичливість.
 • Задавайте питання у підписах та відповідайте на них.
 • Використовуйте Instagram Stories для створення цікавих опитувань, питань та вікторин, щоб передплатники могли взаємодіяти з вами.
 • Виходьте у прямий ефір та взаємодійте з глядачами в режимі реального часу — це підвищує цінність.
 • Діліться контентом користувача, наприклад репостами та історіями.

Налагодження зв’язків із вашими передплатниками веде до підвищення лояльності та збільшення кількості «сарафанного радіо». Така взаємодія з спільнотою зрештою призводить до збільшення кількості відвідувань профілю, переглядів постів та передплатників.

Запускайте рекламу та акції у Instagram

Незважаючи на важливість органічного охоплення, проведення платних рекламних акцій може швидко розширити охоплення та привернути увагу нової цільової аудиторії до вашого контенту.

 • Використовуйте рекламні пропозиції Instagram, такі як пости, що просуваються, і оголошення в історіях, щоб привернути більше уваги до вашого контенту. Орієнтуйтесь на відповідні демографічні групи та інтереси.
 • Проводьте розіграші та конкурси за участю популярних авторитетів у вашій ніші, щоб привернути увагу та нових передплатників.
 • Просувайте контент користувача від мікроінфлюенсерів, щоб залучити їх аудиторію.
 • Пропонуйте спеціальні знижки або коди купонів на вашому сайті/продуктах, щоб стимулювати кліки та конверсії з трафіку Instagram.
 • Співпрацюйте з послами брендів для створення спонсорованих постів та історій у Instagram.

Використання платної реклами та співпраці з послами дає вам більший контроль над тим, щоб контент потрапляв у поле зору певної аудиторії. Така видимість може призвести до значного збільшення кількості переглядів та залучення.

Часто виходьте у прямий ефір

Відео у прямому ефірі Instagram — це потужний спосіб залучити аудиторію в режимі реального часу, а також отримати більше переглядів.

 • Прямий ефір виводить вашу трансляцію на перші рядки у стрічках передплатників, що призводить до збільшення кількості глядачів.
 • Взаємодайте з глядачами, відповідаючи на запитання та коментарі під час трансляції.
 • Просувайте свої прямі відео заздалегідь у своїй історії або стрічці, щоб передплатники налаштувалися на перегляд.
 • Після завершення трансляції перетворюйте прямі відео на ролики IGTV або Reels, щоб повторно використовувати контент.
 • Запрошуйте гостей, наприклад, впливових людей або експертів, щоб вони приєдналися до ваших прямих відео та зробили контент більш цікавим.
 • Проаналізуйте піковий час для глядачів та постійно виходьте у прямий ефір у цей час.

Постійне використання Instagram Live — це відмінний спосіб створити галас, привернути увагу передплатників і, зрештою, збільшити кількість відвідувань профілю та переглядів постів. Залучення у реальному часі забезпечує велику цінність для аудиторії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПодатківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації
Хто може здійснювати рекламу в Інтернеті та як це працює
20-річна дівчина, аби приворожити хлопця, заплатила понад 320000 гривень
Як Penguin-team допомагає компаніям рости в інтернеті
Цікаво та корисно: міжнародний борщ готували на Шепетівщині
Збільшіть ваш онлайн-потенціал: основи пошукової оптимізації для сайтів

Читайте у цій рубриціПоради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи
Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон
Інтернет-магазин одягу Блават
Міжнародні вантажоперевезення з компанією EA Logistic
Олімп військових інструментів: огляд товарів від Olvicom
Особливості iPhone Pro та Pro Max: кому вони підходять та що очікувати у 2024 році?
FacebookTelegramViberWhatsAppX