Мило піна для рук: як вибрати якісний засіб?

Мило піна для рук: як вибрати якісний засіб?

Більшість людей вже давно відмовилися від шматкового мила. Зараз практично в кожному санвузлі та ванній кімнаті розташовані флакончики або дозатори з рідким милом. Але на арені засобів для повсякденної підтримки гігієни є ще один незаслужено забутий товар — мило піна для рук. Але в чому його переваги? І як вибрати пінне мило?

Що таке мило піна для рук?

Мила піна — це спінене мило, яке легко поширюється по шкірі та надійно усуває всі забруднення. Така форма мийного засобу пояснюється дуже легко — особливою будовою дозатора. При кожному натисканні помпи механізм змішує рідке мило, яке знаходиться у флакончику, із значною кількістю повітря. В результаті на виході утворюється щільна повітряна піна. Поширити її по руках дуже легко — для цього не потрібно використовувати багато води, тому що в складі пінки вже міститься рідина.

Серед переваг мила-піни:

  • індивідуальність користування — ніхто інший не торкається порції мила;
  • економічність витрати — піна витрачається у 2,5 раза економніше, ніж звичайне рідке мило;
  • легкість змивання, що сприяє економії води — витрата води при його застосуванні знижується на 17 %;
  • комфорт застосування — пінка дбайливо очищує руки та приємно відчувається на них, а після її використання на шкірі не залишається плівки чи відчуття стягнутості.

Мило-піна відмінно підійде для використання в побуті, офісі, громадському місці, на підприємстві. Такий мийний засіб можна замовити для клініки та косметологічного кабінету, кафе та готелю. Він скрізь буде ефективним та популярним.

Як вибрати мило піну для рук?

Якщо вам потрібна якісна та ефективна мило-піна для рук, звертайте увагу на такі аспекти:

  • призначення — для домашнього застосування важливі не тільки мийні властивості, але і приємний аромат, як у засобу Софт від ТМ Манорм, а для медичних установ та інших аналогічних підприємств потрібно вибрати засіб з дезінфекційними властивостями, наприклад, Маносепт;
  • об’єм — для домашнього використання достатньо флакона 300 мл, а для громадського місця чи підприємства варто вибрати більший об’єм, щоб своєчасно поповнювати витрачений засіб;
  • виробника — віддавайте перевагу не мас-маркету, а фірмам, які спеціалізуються саме на виробництві мийних та дезінфекційних засобів, наприклад компанії MDM Group, яка несе відповідальність за якість своєї продукції;
  • особливості складу — важливо, щоб мило не містило лугів та інших речовин, які подразнюють шкіру, та мало у складі зволожувальні компоненти для догляду за шкірою.

Якісне мило-піна для рук підходить для повсякденного використання. Воно дбає про здоров’я шкіри та дійсно знижує ризик поширення інфекційних захворювань.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Секрети вибору ідеальної ванни: як знайти ту, що підійде вам найкраще
Дезінфекція та антисептична обробка приміщень: особливості та етапи процедури
У Шепетівці вже завтра знезаразять частину криниць: стали відомі їх адреси
На Хмельниччині надзвичайники визволяли жінку з ванної кімнати

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX