Особливості застосування та характеристики сульфату амонію

Особливості застосування та характеристики сульфату амонію

Однією з найпопулярніших речовин хімічного характеру, що широко використовуються у різних промислових галузях, є сульфат амонію. Характеристики цієї речовини пояснюють бажання сульфат аммония купить оптом, що зручно зробити в інтернет-магазині.

Характеристики речовини

Візуально амонію сульфат — це кристали, що не мають кольору, які відрізняє характерний запах аміаку. Цей продукт добре розчиняється у воді, метанолі. Подібна характеристика дозволяє використовувати сульфат амоній у різних галузях — наприклад, для виробництва добрив у сільському господарстві. Замовити амонію сульфат оптом чи в роздріб можна на сайте Megachem.

Сульфат амонію має перелік унікальних характеристик, властивостей. Він безпечний для застосування у сільському господарстві завдяки низькому ступеню токсичності. У грунті немає накопичення амонію сульфату, при контакті з іншими речовинами не утворює шкідливих сполук. Також амонію сульфат — відмінне джерело азоту, що сприяє збільшенню врожайності, сприяє росту рослин.

Важлива особливість сульфату амонію — стійкість до зовнішніх впливів. Речовина не зазнає деградації від впливу тепла, світла. Це забезпечує його комфортне використання у широкому діапазоні температур. Сульфат амонію не реагує з довкіллям, не вступає у взаємодію з іншими речовинами — цей матеріал довговічний і стійкий.

Сфери застосування, зберігання

Ось деякі із сфер застосування амонію сульфату:

  • як добриво завдяки високому вмісту азоту, який є поживним елементом для росту рослин;
  • для виробництва аміачної селітри, уреї;
  • у виробництві тканинних барвників;
  • при виготовленні вогнезахисних матеріалів;
  • використовується як компонент клеїв та покриттів, що підвищують вогнестійкість матеріалів;
  • у виробництві паперу;
  • у виготовленні відбілюючих та дезінфікуючих засобів для чищення.

При використанні сульфату амонію необхідно дотримуватись заходів безпеки. Речовина легкозаймиста, зберігати її необхідно в добре провітрюваному, прохолодному місці далеко від тепла і вогню. Необхідно уникати контакту з лугами та кислотами, які здатні викликати розкладання амонію сульфату. При транспортуванні речовина упаковується в герметичні контейнери для запобігання розсіюванню, витоку.

Для зручності замовника інтернет-магазин пропонує доставку прямо до об’єкта. Замовити потрібну кількість речовини на Megachem можна великим оптом чи в роздріб. Опт — більш вигідний варіант, оскільки упаковки сульфату амонію в 500 кг дозволяють заощаджувати на доставці та зберіганні. Відповідність товару встановленим вимогам та нормам підтверджується сертифікатами якості.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині в ході інвентаризації унікальну пам’ятку археології віднесли до земель сільгосппризначення
Понятие и преимущества семенного картофеля первой репродукции
Світовий ринок зерна та роль України: нові горизонти та виклики
Мікродобрива: огляд цін та їх вплив на розвиток рослин

Читайте у цій рубриці


Вибираємо правильне ліжко в спальню
5 інтимних проблем, які легко вирішують товари 18+
Сучасні технології в будівництві парканів
Як друкують самоклеючі етикетки
FacebookTelegramViberWhatsAppX