Корпоративні подарунки на свята — як краще організувати цей процес?

Корпоративні подарунки на свята — як краще організувати цей процес?

В кожній компанії по-своєму вирішують, як привітати співробітників з Новим роком. Крім традиційного корпоративу, який може проходити як в ресторані, так і в офісі, обов’язковою частиною новорічної програми є подарунки. Таким чином у компаніях намагаються створити дружню та святкову атмосферу, яка сприяє об’єднанню робочого колективу, більш продуктивній праці і здоровому психологічному клімату у колективі. Зазвичай або компанія вітає своїх співробітників зі святом подарунками, які обирає, замовляє та оформлює ейчар, або серед співробітників влаштовується гра в таємного Санту, де вони самі обирають та купують подарунки для колег, чиє ім’я їм випаде при жеребкуванні. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. У будь-якому з цих випадків корпоративні подарунки на свята мають відповідати певним критеріям. Вони мають бути якісні, естетичні та досить універсальними. Магазин Gifty пропонує широкий асортимент саме таких подарунків — корисні та гарні дрібнички для щоденного користування у побуті та на роботі у нейтральних, але оригінальних дизайнах підійдуть як для привітання колег, так і в якості подарунків близьким. Але постає питання — як все ж таки краще організувати процес дарування подарунків у компанії? Залишити це на розсуд керівництва чи створити інтерактив серед робочого колективу?

Порівняймо обидва варіанти, визначимо їхні плюси та мінуси. Оскільки з найкращим місцем, де купувати подарунки, ми вже визначилися, справа залишилася за малим — вирішити, кому краще їх купляти та дарувати!

Плюси і мінуси корпоративного управління процесом

Плюси:

 • Колектив відчуває турботу компанії про себе, кожен бачить, що його шанують і валідують. Це позитивно впливає на самооцінку робітників, сприяє більшій лояльності компанії і підвищує рівень задоволеності своєю роботою.
 • Робітникам не потрібно переживати і морочити собі голову, що подарувати колегам, тим більшещо якщо їм доводиться обирати подарунок для колеги, з яким вони практично не спілкуються, мають не найкращі стосунки або якщо це керівник.
 • Робітникам не треба витрачати власні кошти на подарунок іншому колезі. Перед Новим роком всі відчувають стислість бюджету, і додаткові витрати можуть стати проблемою.
Корпоративні подарунки на свята — як краще організувати цей процес?

Джерело: gifty.in.ua

Мінуси:

 • Хоча кожному з учасників колективу щось подарують, не факт, що їм це сподобається. Тут все залежить від того, хто даруватиме, його емоційного інтелекту та спостережливості.
 • Компанії доведеться витрачати на це кошти, чого керівництво часто намагається уникати, особливо якщо це невелика компанія і її бюджет обмежений.
 • Організація процесу, вибір, закупівля та доставка подарунків лягає на плечі ейчара, в якого перед закінченням року, як і в усіх, безліч робочих задач.

Плюси і мінуси гри в таємного Санту

Плюси:

 • Інтерактивна діяльність всередині колективу сприяє згуртуванню та підсилює командний дух. Гра змушує співробітників краще придивитися і зрозуміти один одного, що сприяє кращим стосункам в колективі та взаєморозумінню між колегами.
 • Компанія не витрачатиме кошти на подарунки співробітникам.
 • Ейчар не буде займатися цим процесом і зможе краще сфокусуватися на інших задачах, у тому числі пов’язаних з організацією свята.

Мінуси:

 • Можуть виникнути складнощі з вибором подарунка для колеги.
 • Співробітникам треба витрачати на подарунок власні кошти.
 • Можна не вгадати з подарунком, і тоді він не принесе людині бажаної радості.

Як бачите, найкращий варіант все ж таки, коли процес компанія бере на себе. З магазином Gifty він не буде складним, адже організацію доставки магазин бере на себе, до того ж для корпоративних клієнтів існує система знижок.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗаповіднику на Хмельниччині подарували фамільну реліквію барона фон Штейна
«Нашим хлопцям необхідніше»: на Хмельниччині подружжя передало авто для ЗСУ
Що можна подарувати дружині на 8 березня: ідеї подарунків
Що можна подарувати коханій дівчині на День народження від хлопця
Фотосесія як цікавий подарунок
Землячка відомого співака подарувала його раритетні фото музею на Шепетівщині

Читайте у цій рубриціВеликодні букети: символіка та особливості
Поради, як отримати кредит, якщо немає довідки про доходи
Порівняльна характеристика пластикових та дерев’яних вікон
Інтернет-магазин одягу Блават
Міжнародні вантажоперевезення з компанією EA Logistic
Олімп військових інструментів: огляд товарів від Olvicom
FacebookTelegramViberWhatsAppX