Автомобілі зі США – що зараз відбувається? Доплати, терміни та вартість доставки в Україну

Автомобілі зі США – що зараз відбувається? Доплати, терміни та вартість доставки в Україну

Для того щоб підібрати авто зі США в наявності в Україні потрібно пройти велику кількість випробувань. Це пов’язано, в першу чергу, з поточною ситуацією майже в кожному регіоні. Морські порти, через які до війни поставлялись транспортні засоби з Америки, фактично не працюють. Даний фактор значно ускладнює завдання реалізації, однак вихід із ситуації, все ж, існує. На початку повномасштабних бойових дій повністю виключалась можливість доставки машин, а деякі компанії взагалі відмовлялися віддавати авто, що вже знаходяться на території держави. Сьогодні ситуація покращується, однак час на очікування збільшився майже вдвічі. Пропонується дізнатись про те, що відбувається наразі на цьому ринку, та які терміни доставки транспортних засобів.

Чи можливе ще замовлення авто з Америки з доставкою

Забігаючи наперед слід сказати — так, це можливо. Однак перш ніж зробити своє замовлення, необхідно розібратись в деяких організаційних та логістчних питаннях. По-перше, на сьогодні змінились умови доставки, терміни, та звичайно, цінова політика. По-друге, зміни помітні в підготовці документів (для військових все набагато простіше). По-третє — процес створення маршруту став вкрай складним. Якщо раніше було достатньо доставити автомобіль через порт Одеси, Миколаєва чи іншого українського міста, то зараз це неможливо. У зв’язку з цим багато компаній пропонують спочатку доставку авто в європейський порт, і тільки після цього — в Україну сухопутним методом. Однак і тут є деякі труднощі, оскільки потрібно навчитись правильно оформлювати документації на територіях третіх країн, в тому числі і транзитні декларації.

Що відбувається на ринку автомобілів з США

Велика кількість бажаючих оформити замовлення обумовлена перевагами, про які багато говорять представники сервісів по підбору. Чи залишається фінансова економія? Звичайно, що так. Але є але: відсоток цієї економії на практиці зменшується від максимального (минулого) показника 40 % до теперішнього 20 %. Окрім цього, час доставки збільшено майже вдвічі не лише за рахуной проблем з організацією логістичних маршрутів, а й бюрократичних процедур. Відтепер є необхідність оформлювати більший пакет документації, аніж це було раніше. Не дивлячись на ці фактори, поступово збільшується тенденція до появи нових клієнтів. Тим часом ринок автомобільних американських аукціонів традиційно переповнений пропозиціями в залежності від бюджету.

Які доплати вводяться для майбутнього покупця

Що стосується основних платежів — вони залишаються без змін. Спочатку замовнику потрібно оплатити ціну самого автомобіля, потім доставку, розтаможку, послуги брокера та компанії. Зазвичай є потреба в передплаті компаніям, що займаються пошуком, оскільки їм потрібен значно більший ресурс для досягнення мети. Додатково можливі платежі за заповнення та оформлення декларацій, дозволів та інших видів документацій для перетину кордонів (транзитом). Зазвичай ці суми невеликі, однак мають бути обов’язково включені під час узгодження контракту. Також варто пам’ятати про головний фактор — це курс долара.

Як замовити автомобіль із США без обману

Дізнавшись про актуальні нюанси, що відбуваються на ринку американських аукціонів, слід перейти до питання пошуку організації. Компанія АТЛ Україна пропонує клієнтам якісні послуги «під ключ», що виключають необхідність в тому, щоб розбиратись в нюансах самостійно. Крім того, замовник отримує наступні переваги:

  • Максимально доступна цінова політика (наскільки це можливо).
  • Ретельна перевірка кожного транспортного засобу на предмет технічного стану, сервісної історії та інших факторів.
  • Наявність власних логістичних маршрутів для зменшення строків доставки.
  • Допомога та проведення консультацій з клієнтом в цілодобовому режимі.
  • Багаторічний досвід, репутація та наявність сотень позитивних відгуків.

Зробити замовлення та отримати більш детальну інформацію пропонується онлайн. Достатньо звернутися до представництва АТЛ, щоб стати власником надійного залізного коня за доступний бюджет.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Молодик із кримінальним минулим зі Славути «відзначився» на Рівненщині
Для протидії диверсійним заходам на території Хмельниччини закупили автівки підвищеної прохідності
Що потрібно знати перед покупкою електромобіля
Як обрати ідеальний броньований автомобіль для вашої делегації або подорожі

Читайте у цій рубриці


Ефективні рішення для вашого авто: Bestautoparts у допомогу
Відкрийте світ повітряних пригод для вашої дитини
Стильний жіночий осінній одяг
Косметологія як шлях до досконалості
FacebookTelegramViberWhatsAppX